Kauno teritorinės muitinės pareigūnai sulaikė kontrabandinių rūkalų daugiau kaip už 69 tūkst. litų.

Į Kybartų kelio postą ketvirtadienį iš Kaliningrado srities atvykę trys Lietuvos piliečiai: 45 metų S. P, 42 metų V. E. ir 25 metų R. V., žodžiu deklaravo, kad jokių prekių neveža. Posto pareigūnai, gavę operatyvios informacijos iš Muitinės kriminalinės tarnybos, kad gali būti gabenama nedeklaruotų prekių, detaliai patikrino lietuvių automobilius.

Bagažinės dvigubame dugne bei dvigubame dugne po užpakaline sėdine, užpakalinėse durelėse, dujų balione ir stoge įrengtose slėptuvėse buvo rasta nedeklaruotų 3940 pakelių "Viceroy Blue", 2850 pakelių "Viceroy" ir 2500 pakelių "Jin Ling" cigarečių su rusiškomis banderolėmis. Bendra cigarečių vertė - beveik 65 tūkst. litų.

Tą pačią dieną Kybartų kelio posto pareigūnai sulaikė dar du lietuvius, bandžiusius nuo muitinės kontrolės nuslėpti gabenamas cigaretes. Keturiasdešimt vienerių metų R. I. nedeklaruotas cigaretes slėpė automobilio BMW sėdynių atlošuose bei po apdailos detalėmis. Rasta 400 pakelių įvairių pavadinimų cigarečių.

Kitas lietuvis, penkiasdešimtmetis V. M., atvykęs į Kybartų kelio postą žodžiu deklaravo, kad veža du pakelius cigarečių. Pareigūnams kilo įtarimų, kad gali būti vežama nedeklaruotų prekių, todėl automobilis "Audi" buvo patikrintas detaliai. Automobilio dugne po dujų išmetimo bakeliu įrengtoje slėptuvėje pareigūnai aptiko 160 pakelių "Saint George" cigarečių su rusiškomis banderolėmis. Bendra sulaikytų cigarečių vertė - beveik 3 tūkst. litų.

REKLAMA

Į Ramoniškių (Sudargo) kelio postą atvykę du lietuviai žodžiu deklaravo, kad neveža jokių prekių. Posto pareigūnai vis dėlto patikrino jų vairuojamus automobilius ir surado paslėptų įvairių pavadinimų cigarečių su rusiškomis banderolėmis. Krovinys įvertintas per tūkstantį litų.

Pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai. Neteisėtai gabentos cigaretės sulaikytos.


Rašyti komentarą...
t
tegu dar pabrangina viska
2010-04-22 16:19:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
kai toks skirtumas kainu, tai kur ten nebus kontrabandos..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų