Moters krovinys nustebino net pareigūnus

Gegužės 30-osios popietę, apie 12.10 val., Telšių r., kelyje Telšiai-Varniai, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnų dėmesį patraukė moters vairuojamas „Renault Scenic“.

3

Sustabdžius automobilį, jo viduje aptiktos dvi dėžės, pilnos nelegalių rūkalų.

Policijai žinoma, anksčiau už panašaus pobūdžio neteisėtą veiką bausta vairuotoja (gimusi 1960 m., gyv. Telšiuose) automobiliu gabeno 1000 pakelių baltarusiškomis banderolėmis pažymėtų cigarečių – po 500 pakelių cigarečių „Fest“ ir „Minsk Capital QS“.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. - Moters vairuojamame „Renault Scenic“ aptikta 1000 pakelių kontrabandinių cigarečių

Už disponavimą akcizais apmokestinamomis prekėmis, pažeidėjos atžvilgiu pradėta administracinio nusižengimo bylos teisena pagal LR ANK 209 str. Pareigūnai sulaikė moters automobilį bei juo gabentą krovinį.

(101 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nuteistiesiems draudžiami daiktai ir jų slėptuvės

Policija įspėja, kad nuolat vykdomos prevencinės eismo dalyvių kontrolės priemonės, kurių metu didelis dėmesys skiriamas akcizais apmokestinamoms prekėms.

 


Rašyti komentarą...
G
Gintaras
2017-06-01 00:36:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Džiaukitės, moteris dirba, pašalpos neprašo. Kažkaip labai jau siekia varžyti žmones ir nieko mainais už tai neduoda. Atsidarei įmonę- mokėk dar pelno negavęs. Už ką mokėti ir kam?! Štai kontrabanda... Patys sudarote sąlygas, kad apsimokėtų ja užsiimti! Kainos kosminės, akcizai aukšti. O kas iš to? Net pensininkų neišlaikote ir ateityje iš viso žadate badu numarinti...
Atsakyti
0

P
Petras
2017-06-04 10:21:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
LR valdžia neklauso teisingos jos piliečių kritikos,nėra pokyčių teisingame Lietuvos valdyme ir atsiskaitymo LR vadovams, įvertinus jų valdymą. Ko norėti, kai sudaromos tokios sąlygos ? Kaip čia duona dar nekontrabandinė?
Atsakyti
0

J
Jurgis
2017-06-11 18:50:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo kada kotrabanda darbas?.. Tai gal paleiskime iš kalėjimų žudikus, reketininkus, vagis ir kitus?.. Nes tai juk irgi „darbas”... Be to ir išlaikyti jų valstybei nereikės!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų