Pasienyje su Baltarusija sustabdytos moters automobilyje pasieniečiai aptiko kontrabandinių cigarečių, kuriuos ji vežė net neslėpdama.

Pirmadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Specialiosios paskirties būrio ekipažas už pusšimčio metrų nuo Medininkų pasienio kontrolės punkto teritorijos pakartotinai patikrinti sustabdė lengvąjį automobilį "Škoda Fabia".

Jį vairavusios 47 metų Vilniaus rajono gyventojos pateikti asmens ir transporto priemonės dokumentai buvo tvarkingi. Punkte ji buvo pravažiavusi ir muitinės patikros vietą.

Pakartotinai automobilį sustabdžiusiems pasieniečiams į akis krito mašinos salone buvusi dėžė. Paaiškėjo, kad joje - cigaretės. Neteisėtai gabentų rūkalų VSAT pareigūnai aptiko ir automobilio bagažinėje.

Kaip įprasta tokiais atvejais, jokių dokumentų, patvirtinančių teisėtą akcizais apmokestinamų prekių įgijimą, moteris nepateikė.

Iš viso pasieniečiai rado 1 tūkst. 390 pakelių cigarečių. Visos rūkalų pakuotės buvo paženklintos baltarusiškomis banderolėmis.

Vilniaus rajono gyventojai dėl kontrabandos gabenimo pradėta administracinė teisena. Medžiaga dėl šio įvykio bus perduota teismui.

Moteriai gresia bauda nuo 10 iki 20 tūkst. litų bei automobilio konfiskavimas.


Rašyti komentarą...
c
ck
2010-01-19 13:41:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu nezinau ar apsimoka toki bizneli sukst ar ne :D
Atsakyti
0

g
gumas
2010-01-19 16:00:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
abejoju del automobilio konfiskavimo, cigaretes nebuvo pasleptos, tai net sunku kontrabanda pavadinti, labiau tiktu akciziniu prekiu gabenimo pazeidimas.
Atsakyti
0

K
Klausimas
2010-01-19 17:23:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kiek 'gavo' tie,kurie 'tikrino' pirma karta?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų