Rašyti komentarą...
Tai dėl tų galimybių paso vaikams nuo 12 m...
Jei kiti vaikai 9, 10,11 m atrodo kaip 12 m tai ką jie turi nešioti dokumentus, kad įrodytų , kad jaunesni? Nesąmonė, siaubas!
Daug geriau su mokytojom užsibarškinti??
Reikia kuo greičiau uždrausti "Klausimėlio" laidą. Kompromituoja valdžių gerus siekius. Parodo, kad kuo daugiau švietimo pertvarkų vyksta, tuo daugėja šalelėje infantilių jaunų žmonių
@Pasiūlymas senisi ta laida nebekuriama.
Absoliučiai pritariu G. Sarafino nuomonei. Mūsų savivaldybėje būtent prieš uždarymą mokykla buvo renovuota siekiant gauti ES lėšas. Tačiau patys tėvai pamatė, kad mažas vaikų skaičius žymiai sumažina galimybes gauti kokybišką ugdymą. Atsirado kita problema, kadangi mokykla dar nebuvo uždaryta, patys tėvai turėjo vežioti vaikus į pasirinktas mokyklas. Mokyklą uždarius organizuojamas vaikų pavežėjimas mokykliniu autobusu į artimiausias mokyklas. Vaikai saugūs, tėvai ramūs.
N*chui mokyklos Lietuvai kai reikia ruostis Rusijos agresijai ir Vakaru Europoje truksta baltuju vergu.
Švietimo sritis yra labai svarbi, bet lietuvoje nėra stipraus kompetetingo šios srities ministro, kuris turėtų tiek žinių kad sugebėtų pakeisti sužlugdytą ir vis neatsigaunančią švietimo sistemą. Juk yra daug gerų pavyzdžių užsienio šalyse, iš kurių galima pasimokyti, bet vyrauja chaosas, kuris veda tik į akligatvį. Valdžia nesirūpina šia sritimi, nenori surasti tinkamą ministrą, o paskiria pagal pažintis į postus daugelį ministrų, kurie nesugeba dirbti. Štai kur bėda.
@V kompeteNtingo
Geriau į kokybę atkreipkit dėmesį, yra daug mokytojų imituojančių darbą.
Svarbiausia tik algų kėlimas
@Asta neatsimenu, kada kėlė algas.
kur normalios vasaros atostogos mokiniams ? kurių galų iki birželio galo eiti ? mokinių sąskaita kažkas pelnosi ir prisidengia gerais darbais ohh čia mokiniams reikia,jie taps protingesni fuj
Orus mokytojo atlyginimas 600 eurų.Ačiū,partijai...
Įdomu, ar ministrė svarstė kaip geriau išmokyti galima ar 12, ar 21.?kuo mokytojas gali daugiau laiko skirti mokiniui, tuo geresnis rezultatas.
@Mama ir mokytojaMm nevisada vaikų skaičius klasėje lemia geresnius rezultatus, daug svarbiau tinkamai organizuotas pats ugdymo procesas - bendros pamokos ir individualios konsultacijos.
@NA daryti, kad tie vaikučiai visai nenori eiti į konsultacijas? Tik rėkia, kad kažko nesuprato, o aiškintis neina.
Į viršų