Rašyti komentarą...
Ir valdžiažmogiai drįsta sakyti , kad čia demokratinė šalis .
Kaip buvo sovietmetyje, taip yra ir dabar. Zodzio laisve yra tik tiems, kas liaupsina valdzia. Turintiems kitokia nuomone, zodzio laisve baigiasi. Nors pagal konstitucija - auksciausias suverenas yra tauta ir visi turi teise i protestus. Valdzia daro, kaip nori ir ...nieko
Transeksualas
Reiškia Matonis pats represijų organizatorius ir tikriausei , pats organizuoja provakacijas , be valdžios žinios , gi sakė kad jam niekas nenurodinėja????
NKVD metodai,ane?Juk buvo labai panašiai.
valdzia nenori ir tai iprastas dalykas, zinome, kad taip visada buna, bet zmones renkasi, nes nenori tokiu daugiau
Pišpasiui sakome NE
Prievartai NE, patyčiomis Ne
Prievartai NE, patyčiomis Ne
Kas apgins mūsų vaikus ir anūkus, jeigu ne mes patys. Visus visus, pasiskiepijusius ir ne labai kviečiame rytoj į mitingą.
Pagarbiai
Švietimo profsąjunga.
Cia tipo viskas del riausio, o kas sukele riauses? .....
Policinė,diktatoriška valstybė.Įdomu,kaip valdžiažmogiai dar gali apie kažkokią demokratiją kalbėti.Nors žinoma,visi suprants,kad demokratija neegzistuoja,tai tik gražus žodis,kuriuo prisidengus,valdžia gali daryti savo juodus darbelius.O jūs gal jau pamiršot kaip rėkėt,kad Berkutas per maidaną elgėsi labai žiauriai ir t.t.,į save geriau pažiūrėkit,jūs jau seniai į žmones būtumėt pradėje šaudyt,jei čia būtų nors milijonine dalele panašu į tai, kas buvo Kijeve.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų