Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
ŠIMONYTE - sąžiningai su stuburu
ŠIMONYTE - sąžiningai su stuburu
ŠIMONYTE ir konservatoriai veikia seimo gaujų koalicijoje su teismo nuteista už korupciją, piktnaudžiavimą, aferas LIBERALŲ SĄJŪDŽIO nusikaltėlių gauja. Nuteistos, korumpuotos nusikaltėlių gaujos veikiant su ŠIMONYTES konservatoriais kūrią įstatymus visai LIETUVAI. Kai HENYTE įvesdavo mokesčius Lietuvai, teisėsauga vadindavo reketu. Laikai keičiasi . Dabar tai vadinama Šimonytes ir nuteistų, korumpuotų nusikaltėlių koalicijos istatymu.
nors uz Simonyte nebalsavau,bet geriau jau ji komisare,nei tas drakonas..Tas tai pridirbtu visai Europai,kaip ir Lietuvai..
Niekas jos nerinks va tep
Prie IŠTAKŲ ..
Suprantam - ne ten nueita, nusivystyta, nusigalvota. Suprantam - Lietuva jau kuris laikas išsprūdusi iš lietuvių rankų. Pusiau gyva, pusiau mirusi būtybė. Ar tada, kai viskas prasidėjo buvo galima numatyti bejėgį serviliškajį - besilankstantį ir paslaugiai patarnaujantį globalizmo stipriesiems elitą. Jau ir beviltiškai tirpstame žmonėmis.
Gal laikas atsigręžti ir pradėti iš naujo. Kad ir nedrąsiai, kad ir po žingsnį ..
Argi butina diena dienom aptarineti labiausiai Lietuvoje nekenciamas personas? - Ju vieta teisme,- ir ant naru, uz milziniska kenkima Lietuvai.
@MITALAI,- bergiu sebrai ''Vilniaus psichiatrijos ligoninėje antradienio vakarą kilo sujudimas.''

----- Vel broileris pabego?
Armoškaitė irgi taip mano,čia padėka uź pritarimą partnerystei
Ji supykus gali pasakyt "Atsistatydinu iš komisarų"
"Rinkis tvArtus"
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų