Mįslingas įvykis Klaipėdoje: pro langus iškrito 17-metė ir jaunas vaikinas

Naktį Klaipėdoje pro daugiabučių langus skirtinguose rajonuose neaiškiomis aplinkybėmis iškrito net du žmonės.

Vienas jų, 21-erių vaikinas, dėl sunkios traumos papasakoti, kas nutiko, negali, o štai kitoje Klaipėdos dalyje po langais rasta nepilnametė policininkams ir medikams papasakojo, kad girtas vyriškis ją per prievartą laikė bute, o vėliau tiesiog išstūmė pro langą.

Puse pirmos nakties Klaipėdoje esančioje Žardininkų gatvėje, po daugiabučio langais vėlyvas praeivis pastebėjo sužeistą merginą. Atvykusiems medikams ir policininkams 17-metė papasakojo, kad bute ją esą per prievartą laikė, o vėliau pro langą išstūmė 35-erių vyriškis. Paaiškėjo, kad šis girtas. Jį sučiupusiems pareigūnams į alkotesterį vyriškis pripūtė kone pusantros promilės.

„Įtariamasis, 1985-ais metais gimęs vyras, uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas“, – kalbėjo Klaipėdos apskrities policijos atstovė Andromeda Grauslienė.

Ikiteisminį tyrimą policija pradėjo dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Kaip mergina atsidūrė girto vyriškio bute, ar tikrai ir kiek laiko ji ten buvo laikoma per prievartą, paaiškės, kai policininkai nuodugniau apklaus tiek jį, tiek nukentėjusią merginą. Šiuo metu nepilnametė gydoma Klaipėdos vaikų ligoninėje. Jos mamos prašymu, medikai 17-metės būklės nekomentuoja, o klaipėdiečiai sako apie tokią šiurpią istoriją uostamiestyje seniai begirdėjo.

„Arba su psichika kažkas, arba alkoholis kaltininkas gali būti. Kitu atveju negaliu paaiškinti.“ 

„Matyt, koks nors sergantis žmogus, tikrai neprotaujantis.“ 

„Bet kokiu atveju tai yra tikrai baisu. Paskutiniu metu žmonės labai pikti pas mus.“ 

Šia naktį Klaipėdoje pro langą neaiškiomis aplinkybėmis iškrito ir dar vienas žmogus. Kauno gatvės rajone antrą valandą nakties iškviesti medikai po daugiabučio langais aptiko sunkiai sužalotą 21-erių vaikiną. Vaikinas dėl sunkios traumos negali papasakoti, kas nutiko. Jis gydomas ligoninėje.


Rašyti komentarą...
K
Klps
2021-02-21 23:36:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Klaipėdoje tai jau tampa kasdienybė..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų