Mįslingai dingusios 19-metės močiutė prisiminė paskutines akimirkas ir griebiasi šiaudo

Prieš beveik dvi savaites, gegužės 23 d., paslaptingai dingo jauna mergina iš Kėdainių. Devyniolikmetės Viktorijos Kulčiūnaitės močiutė Laimutė portalui tv3.lt pasakojo, kas nutiko tą vakarą, kai mergina išėjo ir nebegrįžo.

Pasak ponios Laimutės, tą sekmadienio popietę Viktorija grįžo namo po nakvynės pas draugę. Neilgai trukus vėl išsiruošė išeiti, o močiutei paklausus, ar ilgai užtruks, sakė, kad tik porą valandų. Nuo to laiko merginos niekas nematė.

Mergina žadėjo ilgai neužsibūti, ketino grįžusi valgyti močiutės ruoštą maistą. „Ji sakė „pareisiu“ ir prašė padaryti baltos mišrainės. Aš jau buvau net bulves išvirusi, galvojau, per porą valandų pradėsiu gaminti, pasipjaustysiu“, – prisiminė Viktorijos močiutė.

Tačiau tą patį vakarą 22:30 val. Viktorijos namuose dar vis nebuvo. Seneliai bandė Viktorijai prisiskambinti telefonu, tačiau nesulaukė jokio atsakymo. Laimutei tai pasirodė neįprasta, nes mergina buvo pratusi įspėti, jei užsibus iki vėlumos. Viktorija pas draugę viešėdavo ilgiausiai dvi dienas, tačiau apie tai visada pranešdavo seneliams.

„Kai ji negrįžo pusę vienuolikos, galvojau, gal atsitiko kas. Ji gi žino, kad turi anksčiau pareiti, nes aš anksti į darbą keliuosi“, – dalinosi Laimutė.

Raktų nuo namų Viktorija neturėjo, nes vienus neseniai buvo pametusi. Laimutės teigimu, mergina visada skambindavo telefonspyne, kad kas nors įleistų į namus. „Senelis, kai visąlaik namuose, tai problemos nėra“, – sakė Laimutė.

Kitą dieną, pirmadienį, senelis nuo ryto mėgino susisiekti su Viktorija telefonu, tačiau ji nė karto neatsiliepė. „O antradienį senelis pusę aštuonių paskambino – buvo užimtas telefonas“, – dalijosi Laimutė. Nuo to laiko buvo atjungtas Viktorijos telefono signalas.

Tuomet Viktorijos mama dėl dukters dingimo kreipėsi greituoju pagalbos numeriu 112, o trečiadienį merginos artimieji buvo apklausti policijos tyrėjų.

REKLAMA

Nors nuo Viktorijos dingimo praėjo beveik dvi savaitės, šeima sako apie merginą iki šiol nesulaukusi jokių žinių.

Pasak Laimutės, policija dar vis „laksto“ po Kėdainių apylinkes, ieškodama Viktorijos. Patys artimieji merginos ieškojo ir savarankiškai: sekė GPS signalo rodmenis, vyko į Labūnavos kaimą.

„Mes lakstėme visur. Niekas nieko. Ir draugų nemažai ji turėjo, iš to jaunimo nė vienas nieko nežino“, – apgailestavo Viktorijos močiutė.

Šeima pagalbos kreipėsi į aiškiaregę, kuri nurodė, kad mergina galimai yra Janušavos kaime, Kėdainių rajone. Laimutė teigė ekstrasensės versiją pranešusi tyrėjams. Policija naršė po tas apylinkes, tačiau nieko nerado.

„Su ekstrasense buvome susisiekę, bet niekas nepasitvirtino, nors lakstėme, ieškojome. Dingo kaip į balą“, – sakė ponia Laimutė.

Šeima socialiniuose tinkluose išplatino pranešimą apie Viktorijos dingimą, nurodė artimųjų telefono numerius, prašė skambinti, jei tik turi kokios nors informacijos apie merginą. Nors kreipėsi pagalbos į visuomenę, jokių žinių apie Viktoriją negavo, sakė Laimutė.

Kaip tv3.lt portalui sakė Odeta Vaitkevičienė, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė, Viktorijos Kulčiūnaitės dingimo byloje nieko nauja neišaiškėjo.

„Kol kas naujų duomenų apie dingusiąją neturime. Prašome gyventojus, mačiusius, ar ką nors žinančius, nedelsiant informuoti pareigūnus“, – sakė ji.

Policija be žinios prapuolusios devyniolikmetės ieško jau pusantros savaitės.

Viktorija Kulčiūnaitė vilkėjo mėlynus džinsus, rožinį megztinį, mėlyną striukę, avėjo rožinius sportbačius. Merginos ūgis apie 160 cm. Jei matėte ją, praneškite seneliams telefonu  +370 690 51 572, draugei Deimantei +370 681 34 329 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.


Rašyti komentarą...
S
Simona
2021-06-05 08:17:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paziureciau jei pacios vaikas dingtų ar kalbetum apie morciu,neturi ka padakyt patylek ir taip artimiesiems sunku. Kokie pikti zmonės negaliu
Atsakyti
-20

S
Siaubas
2021-06-05 08:41:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šitokio šlykštumo žmonių dar neteko.matyti,jeigu žmogui baisi nelaimė,tai loja kaip šunys.
Atsakyti
-17

A
As as
2021-06-05 08:21:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas cia per kalbos tokios? Prie ko cia tas morcius? Geriau jau patyletum, jei ner ka gero pasakyt.
Atsakyti
-18

SKAITYTI KOMENTARUS (44)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų