Rašyti komentarą...
Ko taip bijoti naujos partijos? Jeigu Tauta palaiko partijos siekius, reikia tik džiaugtis , bet nesinervuoti. Atrodo kad jie jau bijo savo šešėlio.
Tegul kuria kas cia blogo,blogiau uz laisves partija nebus kad gaidziai valdytu,nuleksi kur y norvegija klaus is kur,ir ka sakyt kad is gaidyno:)
Ydomu o o kodėl taip susirūpino Tv3 bei kitos sisteminės žiniasklaidos priemonės? Faktas tas kad po 3,5metu laisvės partijos seime nebus Ji išliks tik kaip blogas sapnas
Tai ko stebitės , jei jūs neatstovaujate žmonėms , jie turi teisę išsirinkti tuos , kurie juos atstovaus .
@Vitas Kas tie jūs? Komentatoriai? Kaip mes komentatoriai galim atstovauti žmones? Ir kaip čia tie komentatorių rinkimai vyksta a?
@LOL Vitas rašo gentvilams ir panašaus plauko politikieriams. Beje, Gentvilui irgi buvo kelta milijoninė byla po to, kai jis pavadovavo Klaipėdos uostui. Matomai, prichvatizuoto turto užteko advokatams.
Dar nebuvau mačiusi tokios išsigandusios žiniasklaidos..
@Net keista stebėti... dar primenu, kad parsidavusios propagandistų kastos reitingas šiandien yra minusinis, taigi žemiau plintuso, to nebuvo 30 metų ! Prašau neįsižeisti normalių žurnalistų, laimei, tokių dar yra
Sėkmės jiems ir beveik visą Lietuvą, kuri nėra iskrypusi juos palaiko
@Nn Nepalaiko. Dauguma Lietuvos juokiasi iš tokių tradicinių pokšto, jūs tik gasdinate šeimas u savo grasinimais grobti vaikus prie mokyklų, ir kad pas jus pilna nusikaltėlių.
@LOL Prisistatyk, zmogau, vardu ir pavarde. Pirmiausia. O uz M.Gavrilaviciu balsuosiu visom keturiom. Teko susidurti
@LOL Tikk toki nepalaiko,kurie žiūri ir klauso dabartinės lt žiniasklaidos ir provokatorių
Sėkmės jiems ir beveik visą Lietuvą, kuri nėra iskrypusi juos palaiko
Įdomu kodėl žurnaliste save tituluojanti Kasnikovskytė niekada nerašė kokiomis priemonėmis LGBT bendruomenė susiveikdavo leidimus savo paradams ir netgi ne ten, kur būdavo leidžiama, tačiau ir ten, kur nebūdavo leidžiama tačiau labai norima? Kodėl Kasnikovskytė nerašė apie būdus mistinio "Dviejų meškiukų" patekimo į švietimo sistemą apeinant visus įstatymus ir net Švietimo Ministeriją! Įvairaus plauko kasnikovskyčių dėmesio tai nepasirodė verta tik todėl, kad Amžiaus Nusikaltimas nepavyko iki galo?
O kodėl Kosnikovskytė neuždavinėjo tokių klausimų kaip susikūrė Laisvės partija, kodėl pasirinko tokį pavadinimą ir net nepasidomėjo už ką balsavo žmonės - už Laisvę ar už partiją.
Tame visame fone klausimai apie kažkokį galimą kažkokių žmonių sambūrį, susivienijimą ar partiją tikrai atrodo begalo svarbūs ir puikiai demonstruoja žurnalistės Kosnikovskytės profesionalumą!
@PARODIJA Kai neturi ant ko išsilieti šeimoje, tai bandai išsilieti ant nieko dėtų žurnalistų XDDD
@PARODIJA reikia daiktus vadinti tikrais vardais, pvz.: Nelaisvės , užpakalinė partija
Koks skirtumas,daugiau ar mažiau viena partija ,bet jei būtų mano valia tai pusė tu esamų partijų panaikinciau nes nežinia kuo užsiima ir kieno naudai.Gal naują partiją ,kuri turi konkretų tikslą ir niekam nebus skolinga ,niekam nepataikaus tai stengsis įvesti tvarką .
@M Tikrai gera jūsų mintis panaikinti tas korumpuotas darbiečių, tvarkiečių, valstiečių, žuvies, lazdos, bažnytininkų partijas. Aš už. Tuomet liktų normalios, demokratiškos ir lietuviams patinkančios partijos.
@LOL ar jau prisirūkei ar prisiuostei, kad kalbi už daugumą ? Jūsų nu krypėlių yra niekinga mažuma
Liuks ,kuriam naturalių žmonių partija ir dauguma surinktu'me.Bučiau iniciatorius savo rajone.
@[email protected] Kas yra natūralus žmogus?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų