Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Baisu darosi, poligonas ant poligono ir dar maža, juk kertami, miškai, niokojamos zemes, dabar kažkokios minos pasienyje, kažkokie dantys, kas liks iš mūsų šaleles, kuo dar nustebins Kąsciunas, baisu darosi, neramu, pribaigs Lietuva, nereiks nei ruso.
Visa tai gražu ir galbūt gerai, bet ar tai nebus eiliniai -,,auksiniai šaukštai,,, . Pvz; fiziniai barjerai ( drakono dantys) , juos lengva pagamint, bet dar reikia mokėti juos išdėstyti, sujungti ir t.t. Po lauką išmėtyti, iš jų jokios naudos.
Kažkaip per dažnai tie vatnikai išanges mini. Gal jau senai kas rūrino?
Fašistuojanti nutukusi kiaulė per savo trumpą gyvenimą ministerijoje pavers ubagų tautelę į progresyvią ir modernią promilitaristinę išangę
@Laimis Rasyba rodo apie isangini
vatiniai oziai!
Prie gynybos plano dar reikėtų pridėti: policijos ežius, afrikietišką švancą ir bebrų išanges
Kam tie ispaniški arkliai, jeigu turime Šimonytę..?
dar galetu ir meslo kelis vagonus ispilti kad rusai uzklimptu
@alik Toks į tokį neklimsta, kaip tik juos dar labiau pritrauks.
Gynybos planas pirmiausia turėtų prasidėti nuo profesionalios kariuomenės, savanorių ir patriotų. Ką turime šiandienai? Per prievartą imamus vaikus, taukuotų ponų neliečiamus sūnelius ir visišką tautos nusivylimą savo valdžia...
@Info Viskas gerai.Profesionalu,savanoriu ir patriotu pajegos kausis su priesu.O pats,jeigu esi vyras slepsiesi su moterimis ir vaikais rusyje?Ir koks jausmas butu?,normal. :)Taukuotu ponu suneliu nelieciamybe baigiasi.Pagal nauja sauktiniu tvarka,kaip supratau.
Ir galiausiai bus kapec visiem sitiem klounam :))) ko nuosirdziai ir linkiu...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų