Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Netiesa, kad Lietuva dar neišlipo iš krizės duobės. Pavyzdžiui, merų ir jų pagalbininkų atlyginimai ėmė augti kaip ant mielių. Tiesa, valdininkų veidai dar susiraukę.

REKLAMA

Na, padidėjo kai kurių merų atlyginimai 200–500 litų, merai ir administracijos vadovai į rankas gauna iki 8 tūkst. litų, tačiau mažesnių rajonų vadovai tegauna apie 4 tūkst. Argi tai pinigai?

Taip savo atlyginimo padidėjimą apibūdino senatvės pensijos mero kėdėje sulaukęs ukmergiškis Algirdas Kopūstas. Ne atlyginimas, o ašaros. O juk žmogus stengėsi. Tiesa, kiti merai dėl kėdės grumiasi iš visų jėgų, tačiau juos kartais iš sosto išverčia konkurentai, o štai ponas A. Kopūstas „merauja“ jau trečią kadenciją, be to, daugiau nei ketverius metus dirbo tik 40 proc. ir niekas to nepastebėjo.

REKLAMA
REKLAMA

Stiprus žmogus. Net ir jis nepastebėjo, kad ketverius metus negauna netekusio darbingumo pensijos. Nėra laiko domėtis tokiomis smulkmenomis. Argi tai pinigai? Ašaros. Paprastiems žmonėms dėl tokio aplaidumo nepriemokas grąžina tik už trejus metus, o štai merui grąžino už visus ketverius. Įstatymai tie patys, tačiau visi žinome, kad yra lygesni tarp lygių. Žiūri į mus ponas A. Kopūstas ir šypsosi – ir nieko jam negalime padaryti. Galime tik pagrūmoti piršteliu – ai, kaip negerai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų