Rašyti komentarą...
Neiįžūlūsnei melagiai vykdo nurodymus kuo daugiau kryželių tuo daugiau eurelių basta!
Lietuva -kaip Rusijos gubernija. Piliečių ,, teisės,, analogiškos Cituoju žiniasklaidą Это будет великолепно! Гинцбург поддержал введение QR-кодов на транспорте
Darosi aisku, kodel norima vakcinuoti va
Darosi aisku, kodel norima vakcinuoti va
Pfizer nanolipidų koncentracija kiaušidėse laikui bėgant.
Pfizer medžiagos nanolipidinių dalelių biologinio pasiskirstymo tyrimai po vadinamųjų vakcinacijų, gauti Japonijos FOIA prašymu.
Kaip matote, šios pavojingiausios medžiagos, nanolipidai, apie kuriuos kalbėjo Stefanas Lanka, kaupiasi kiaušidėse.
Taigi sterilizacija „skiepijant“ nebėra sąmokslo teorija.
Visos samokslo teorijos pildosi.
youtu. be/ff_pmbC3Oy8

LT politikai ir teismai. Tai katastrofa. Islingo yla is maiso.
nerandu valdžios logikos. į mokyklas eiti gyvulių paso nereikia bet į parduotuvę reikia? viskas dulkio ir šimonytėse galvėlėse gerai????? gal jie abu pedaugino vakcinos o gal kartu su morgana kokso persiuostė?
8 skiepai, jei vaikutis lieknesnis jau galima valgyti pora metu nebeduoti-krutes kaip ant laselines pajungtas, zaidimams zaisti uzteks jegu....,:-(
Debilitų vyriausybė.
Ar jie tiek durni , ar įžūlūs melagiai , ar žmones laiko visiškais idiotais ? Patys puikiai mato , kad įvedus ,, galimybių pasą " žymiai padaugėjo susirgimų ! Ta dabar siekia , kad vaikai valkiotųsi , kur reikia ir kur nereikia , pradėtų ir jie daugiau sirgti . Valdžiai bus platesnės erdvės išnaudoti prisipirktas EKSPERIMENTINES vakcinas ir susižerti pinigėlius , kaip atlygį už skiepus .
Net per karą niekas taip nesielge su vaikais.
Bebrai sujudo, nepatinka nusausinti tvenkinį?
Į viršų