Rašyti komentarą...
Tegul dirba, kaip kiti- darbe nežmoniškas krūvis ir namuose skaityti įstatymus...
TAI EIDAMI Į RINKIMUS,NET NESUSIPAŽINO KUO REIKĖS BŪTI.TOKA DIDELIS NORAS ,--KAD TIK IŠRINKTŲ,BŪSIU KUO GALIU.TAI TOKIE IR BUS DARBO BENDRUOMENEI REZULTATAI.
Ceciulščina išsigando :) Dabar reikės dirbti, o ne karpyti juosteles ir tuščiai čepsėti. Ko čia skundžiasi tas Cesiulis, juk beveik visa taryba, 19 mandatų iš 27, socdemai. Baimė ima piarščiką, kad jo blauzdelės per silpnos. Intelekto ir kompetencijų tai nenusipirksi :)
Kas nori dirbti ir dirba, jokie "įgaliojimai" nepamaišys. Na o kas nori "karaliuku" būti, tai bus truputį apriboti... tik tiek...
Taip merams bus sunku, bet jie tures komandas pavaldiniu. O ka daryt dirbantiems fiziniams asmenims su kosminiu biurokratizmu? Kas jiems pades? Nebuvo nei vienos apklausos kur surasyti dirbancio projektuotojo ar statytojo bedos.
@Pamirsot zmones Metus laiko su ukinio statyba tampausi
tai eikite lauk, nieks per prievartą nelaiko
Kam brautis į merus, jeigu tingi ar nesugebi dirbti to darbo?
Česiuli, ką čia piarinės. Nesupranti - tai ko veržiesi į merus. Persunku - dėk mandatą ant stalo, o ne intrigas kur. Myžnius - trejetūkininkas.
Kažkokie nesusitupėję tie mūsų merai...o jei jiems būtų 1918 metais valdyti savivaldybes- apsikakotų? Gi nebuvo jokių įstatymų...o Lietuva nepražuvo. Gal tie, kurie nemoka, tegul deda pareiškimus ir eina kiaulių ganyti?

Pasirinkimo laisvė. Nori tik vadovauti vagystėms ir tautos turto grobstymui o ne dirbt. Nenori alytiškis dirbti, atsiras kas dirba. Rodė per Tv. kaip per covid epidemiją Alytaus savivaldybė už vienkartinę kaukę, kainuojančią 0,50 centų, mokėjo po 15 eurų. Biznis(

Skaitomiausios naujienos
Į viršų