Praėjusių metų kovą marijampolietis, tuo metu atlikęs laisvės atėmimo bausmę Alytaus pataisos namuose, melagingai pranešęs apie užminuotą Kauno apygardos teismą, bausmę atliks pataisos namuose.

Taip nusprendė Kauno miesto apylinkės teismas.

Dvidešimt penkerių metų E. B. prieš teismą stojo ne pirmą kartą. Praeityje jaunuolis jau penkis kartus teistas dėl vagysčių ir viešosios tvarkos pažeidimų.

Kauno miesto apylinkės teismas už melagingą pranešimą apie visuomenei gresiantį pavojų skyrė E. B. 30 parų areštą, tačiau subendrinus prieš kelerius metus dėl įvykdytų nusikaltimų Marijampolės rajono apylinkės teismo skirtas bausmes, kaltinamajam skirta galutinė dvejų metų ir keturių mėnesių laisvės atėmimo bausmė. Bausmę E. B. turės atlikti pataisos namuose.

Kaltinamasis prisipažino padaręs šią nusikalstamą veiką, aiškindamas, jog tai padarė iš kvailumo. O paklaustas, kodėl būtent paskambino į Kauno apygardos teismą, atsakė, jog žinojo tik to teismo telefono numerį.

Šioje baudžiamojoje byloje buvo pareikštas civilinis ieškinys, kurį teismas tenkino ir priteisė iš E. B. daugiau nei 13 tūkst. litų.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų