Medienos drožlių krovinyje rasta kontrabandos už beveik 2 mln. eurų

Kauno teritorinės muitinės mobiliųjų grupių posto pareigūnai sulaikė didelę cigarečių kontrabandą. Preliminariais duomenimis, kontrabandinių cigarečių vertė - daugiau nei 1 mln. 864 tūkst. Eur.

5

Kelyje Kaunas–Marijampolė–Suvalkai rugpjūčio 24 d. muitinės pareigūnai patikrai sustabdė baltarusio A. S. vairuojamą krovininį vilkiką „Iveco“ su puspriekabe. Krovinį lydinčiuose dokumentuose buvo nurodyta, kad vilkikas į Vokietiją gabena paletes su medžio drožlėmis. Įvertinę riziką, muitininkai nusprendė patikrinti puspriekabę. Pakėlę tentą pareigūnai pamatė, kad palečių vežama gerokai mažiau nei nurodyta dokumentuose, o automobilio krovininė dalis prikimšta cigarečių dėžių.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Medienos drožlių krovinyje - beveik 2 milijonų eurų cigarečių kontrabanda

Nedelsiant vairuotojui buvo nurodyta važiuoti į specialią patikros vietą. Čia paaiškėjo, kad vairuotojas slėpė daugiau kaip 11 mln. 650 tūkst. vienetų įvairių cigarečių, „Fest“, „NZ“, „Minsk“ be akcizo ženklų. Sulaikytų kontrabandinių cigarečių vertė – beveik 2 mln. eurų.

Kontrabandinis krovinys ir transporto priemonė sulaikyti, vairuotojui paskirta kardomoji priemonė - suėmimas 1 mėnesiui.

Ikiteisminį tyrimą atlieka Muitinės kriminalinės tarnybos Kauno skyriaus pareigūnai, tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų