Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Padėtis nepasikeis,jei Matulaitienė sėdės akis užmerkusi.
Direktoriai jaučiasi, tarsi savo UAB'e dirbtų. Ir kas, kokie seminarai...juos to moko, nes labai panaši retorika, sprendžiant situacijas, kas susiję su pinigais ir t.t Kaip bjauru!
Direktorė atrodo labai žemo intelekto. Žemo lygio leksika, greičiausiai nestabili psichologiškai. Kaip tokios asmenybės gali vadovauti pedagogų kolektyvui? Merė nieko nemato - socialdemokratai labai remia profsąjungas. Mažeikių merė priešingai - palaiko klaikiai žemo lygio direktorę ( rinkimai toli tai darom ką norim). Mokyklą paliko 6 geri mokytojai, nes toks košmariškas vadovavimas. Situaciją žinau nes vienas iš išėjusių geras pažystamas.
..cia dar nieko,yra baliu irasai, kaip lowiazmogiai baliwoja...
NORMALIAM ZMOGUI BUTU KOKTU VISA TAI STEBETI KIEK ENERGIJOS SVAISTOMA VELTUI IR DAR PEDAGOGU VIETOI TO KAD JA NUKREIPT VAIKUCIU UGDYMUI.LIUDNA KAI SUAUGE ZMONES NESUSUSIKALBA DEL PAPRASTU DALYKU TEISIU IR KALTU CIA NERA ISMINTIS ATEINA SU METAIS O KARTAIS ATEINA TIK METAI
Tas pats Vilniuj,Škoda servisuose.Žmonės po 50dienų turi prikaupią atostogų,o vadovas ANTANAS ALEKSIŪNAS,net nemano išleist atostogų.Česlov Antanovič viskas gerai su jūsų vadovu ?
kaip idomu, o bus prezidento rinkimai?
@ddz ne bl !
Atrodo, svarbiausias šio konflikto elementas yra susijęs su profesinės sąjungos ir muzikos mokyklos vadovybės nesutarimais dėl atostogų tvarkos ir mokytojų teisių. Profesinės sąjungos yra darbuotojų organizacijos, kurios stengiasi ginti darbuotojų teises ir siekti palankių darbo sąlygų. Joms svarbu užtikrinti tinkamas atostogų tvarkos taisykles, kurios leistų darbuotojams laisvai naudotis jų teisėmis.
Konfliktas gali kilti dėl vadovybės sprendimų dėl atostogų tvarkos, kurie gali būti vertinami kaip nežmoniški ar nesąžiningi darbuotojų požiūriu. Profesinės sąjungos gali siekti apginti savo narių interesus ir užtikrinti, kad jie būtų tratūs ir gerbiami. Todėl, jei mokyklos vadovybė neatsižvelgia į darbuotojų poreikius dėl atostogų, tai gali sukelti nesutarimus ir konfliktą tarp šių dviejų pusių.
Garsų įrašų fiksavimas gali būti svarbus įrodymas, kuris padeda atskleisti fakto ir argumentus, susijusius su konfliktu. Toks įrašas gali būti naudingas dokumentuojant situaciją, svarbias pokalbius ar sprendimus, kurie buvo priimti dėl atostogų tvarkos ir mokytojų teisių. Tai gali būti naudinga tiek profesinės sąjungos, tiek mokyklos vadovybės atstovams, siekiant aiškiai suprasti ir įvertinti konflikto priežastis bei galimus sprendimus.
Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad konfliktai darbo vietoje gali turėti įvairių priežasčių, pradedant nuomonių skirtumais ir baigiant struktūrinių ar organizacinių problemų egzistavimu. Šiuo atveju, atostogų tvarkos klausimas gali būti tik vienas iš daugelio veiksnių, kurie gali paveikti santykius tarp profesinės sąjungos ir mokyklos vadovybės. Todėl svarbu dėmesingai išnagrinėti visas sukonfliktuotas temas ir ieškoti konstruktyvių sprendimų, kurie būtų priimtini visoms šalims.
Dėl Mažeikiuose vykstančio neeilinio konflikto tarp profesinės sąjungos ir muzikos mokyklos vadovybės turėtų būti imamasi veiksmų siekiant atrasti suderinamus sprendimus, kuriuos galėtų priimti abiejų pusių atstovai. Svarbu atsižvelgti į abiejų pusės interesus ir poreikius bei siekti kompromisų, kurie būtų priimtini visiems.
Profesinė sąjunga turėtų ginti savo narių teises ir siekti užtikrinti jiems adekvatų atstovavimą bei sąlygas darbo vietoje. Mokyklos vadovybė, savo ruožtu, turėtų stengtis suprasti ir įvertinti darbuotojų poreikius ir pasirinkimus dėl atostogų tvarkos, siekiant užtikrinti teisingus ir laisvus santykius su profesinės sąjungos atstovais.
Garsų įrašai gali būti svarbus įrankis nustatant faktus ir argumentus, susijusius su konflikto priežastimis ir sprendimais. Todėl juos galima naudoti kaip dokumentaciją nagrinėjant konkrečią situaciją ir ieškant būdų, kaip išspręsti kilusius nesutarimus.
Svarbu suvokti, kad profesinės sąjungos ir darbdavių santykiai turi būti grindžiami abipuse pagarba, komunikacija ir bendradarbiavimas. Konstruktyvi dialogas ir ieškant sprendimų, kurie būtų priimtini visoms šalims, yra esminės sritys, kurios gali padėti išspręsti konfliktus darbo vietoje. Taigi, bendradarbiavimas ir dialogas gali būti svarbūs veiksniai siekiant išvengti ar išspręsti tokius konfliktus.
Tegul pasidomi tuose pačiuose Mažeikiuose,darželiuose kas darosi,kokia diskriminacija mokytojų padėjėjų atžvilgiu,jos nebesupranta ar mokytojų pareigas užima ar mokytojų padėjėjų.Kaip vagiamos dienos iš atostogų minint,kad 3dienos priklauso darželiui tvarkytis ir t.t.,kaip su lapeliais atneša parašytus ale"grafikus"
Tylėkit dar toliau!Balsuokit už konservus ,jūs neturėsite nieko ir būsite LAIMINGI!
@Klaipėda Mažeikiai labai myli socialdemokratus ir valdžia amžinai tokia.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų