Rašyti komentarą...
Susikiškit ponas ministre tuos savo tyrimus,žmones gydykit,padekit kam reikalinga pagalba,vykdot viešą genocidą,marinat žmones. Kaip jums naktimis miegasi,nesisapnuoja mirtys.
O Registrų centras gavo šitų 20000 asmenų sutikimą ,leisti perduoti mokslininkams,medikams savo duomenis ,ale atrankai? Tai ryškus Asmens duomenų saugos įstatymo pažeidimas,kas atsakys už tokios info nutekinimą,ar čia įstatymas negalioja?galioja tik Verygos nutarimai?
Kvailiams sienas atidarėte, štai, dabar rekit, suakite kad antrą banga pareina. Čia kaip is fantastinio filmo 5toji banga.
Labai norėčiau išsitirti šiuo testu, bet negyvenu ten, kur bus testuojama.
Laba aš labai noriu išsitirti
Pati valdžia dirbtinai sukėlė pirmą bangą. Kas atskrido, nė vieno netikrino. Dirbtinai už pinigus, sorošinius, sukels ir antrą bangą. Kai iš 10000 gyventojų serga 100 gyventojų, tada pandemija. Čia melo pandemija. Naikina savo šalies žmones pati išrinkta valdžia. Sugriovė sveikatos sistemą, kad kitomis ligomis sergantys negautų pagalbos. Žmonių naikinimui Lietuvoje dirba seimas, vyriausybė ir net prezidentas. Turkijos prezidentas visiems savo šalies žmonėms pasakė, kas čia per psicho pandemija. O kur mūsų valdžia? Toliau vykdo žmonių naikinimą.
varske nuo birkos galesite tirti,o nezombinti mane.
Mes Jums ne bandomieji triušiai,kad mus reiketu tirti.Tirkiite savo gyvulių ūki.
Pirmos nebuvo o jau antra pagal grafika ateina..vergai baudziauninkai kada suprasit kad jus laiko zemiau plintuso.milijardai kysenese pas ponus o jus su kaukem nuo dulkiu vaikstot...zmones mirsta nesulauke pagalbos.o ce jum kala apie bangas..ant kiek reik but bukaprociui...
Maskes,yra musu corona virusas ar tie
seimunai (jeigu juos taip galima vadinti)tirs visus ir ka nustatys net nesirgusiam zmogui bet ir nera ko nustatyti tegu patys issitiria ir tegu nepozuoja pries Kamera su maske,nes daugiau negali jos uzsidejes sedet pradeda trukti deguonies,nes kvepuojam dvideginiu juk visi puikiai zinom kaip tai pavojinga.As deviu maske 8 valandas per para ir gerai zinau jos pavoju.Tai va zudo su maskem mus ispalengva .Tegu su savo laiskais ir tyrimais galvas issitrina ir neiesko durneliu.
Į viršų