REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Penktadienį prasideda pavasarinė „Maisto banko“ akcija.

Penktadienį prasideda pavasarinė „Maisto banko“ akcija.

REKLAMA

Paremti maistu stokojančiuosius kviečiami 70 vietovių gyventojai, o suaukoti produktai bus išskirstyti 323 Lietuvoje veikiančioms nevyriausybinėms organizacijoms, pranešė „Maisto bankas“.

„Kovą sutikome visai nebeturėdami ilgo galiojimo maisto produktų atsargų, o prašančiųjų pagalbos skaičius, deja, auga kas mėnesį. Žmonėms bandome pagelbėti nuo iššvaistymo išsaugotais produktais, ūkininkų nerealizuotomis, bet paramai atiduotomis daržovėmis, tačiau jų nepakanka. Todėl dedame dideles viltis į šių metų „Maisto banko“ akciją. Nuo jos priklausys, kaip ilgai ir kokiam žmonių skaičiui galėsime padėti“, – sakė „Maisto banko“ vadovas Simonas Gurevičius.

Jo teigimu, labiausiai prašomas paaukoti produktas šiuo metu yra aliejus, toliau eina konservai, miltai. 

Tradiciškai parduotuvėse paramą savo globojamiems žmonėms rinks „Maisto banko“ suburtos vietos nevyriausybinės organizacijos.

REKLAMA
REKLAMA

Pats „Maisto bankas“ papildymą savo sandėliams renka tik keliose parduotuvėse, didžiausią dalį visų parduotuvių organizacija yra delegavusi kitoms organizacijoms-partnerėms.

REKLAMA

Produktų aukojimo akcija Lietuvoje organizuojama 34-ąjį kartą.

„Maisto banko“ duomenimis, praėjusiais metais pavasarinės ir rudeninės „Maisto banko“ akcijų metu suaukotas maistas išdalintas 67 tūkst. 847 žmonėms: senjorams, neįgaliesiems, vaikus globojančioms šeimynoms, nuo karo pabėgusiems ir Lietuvoje gyvenantiems ukrainiečiams, gausioms šeimoms, vienišiems tėvams.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų