Rašyti komentarą...
Jau tik nereikia verkti, į instagrama fotkytes negalės įsikelti. Gyvenime daug blogesnių dalykų būna o čia verkti dėlto, kad senas dėdulė neįteiks tau diplomo tikrai nėra didelis praradimas. Jei jau beigei universitetą manau laikas ir užaugti
@Juokdariai Tikriausiai pats gyvenime nieko nepabaigei, jei taip šneki...
Pasityčiojimas iš studentų ir ne kitaip. Jokios pagarbos, jokio kompromisų ieškojimo...
KTU irgi nekažka. Organizuos nuotolinius diplomų iteikimus :D studentams kurie pusę metų darbus prie kompo sėdėdami rašė siūlo prie kompo ir atšvęsti 4 o kitiems ir 6 ar 10 metu darbo.. :D fizinius diplomus bus galima atsiimti be jokių ceremonijų atvažiavus patogiu laiku kiekvienam atskirai..
6 metus mokiausi mediciną, o diplomą gausiu paštu, Hipokrato priesaikos neprisieksiu Gėda.
@med studentas Jau tik nereikia verkti, į instagrama fotkytes negalėsi įsikelti. Gyvenime daug blogesnių dalykų būna o čia verkti dėlto, kad senas dėdulė neįteiks tau diplomo tikrai nėra didelis praradimas. Jei jau beigei universitetą manau laikas ir užaugti.
Kaip suprantu, baige daktarai gales daryti ka nori, nes net hipokrato priesaikos nereiks prisiekt. Kaip sitaip negerbti studentu. Cia turbut studentai ne zmones, o tik pinigai ir valstybes krepseliai...
O kaip su Hipokrato priesaika? Ar Medicinos fakulteto studentai prieš gaunant diplomą taip pat iškilmingai prisieks kurjeriui?
Švelniai tariant - keista. Bet vertinant iš žmogiškumo pozicijų, tai šitam univerui būdinga.
Durnių gelda
Nusipelnė tikro pagerbimo,mokslai tikrai ne iš lengvųjų.Norint ,tikrai galima rasti išeitį pagerbti tinkamai.
Nenormalu.i kavines.inaktinius klubus gali.odiplomus atveš kurjeriai.išpindėjimas
Į viršų