REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nacionalinis vėžio institutas praneša apie skaudžią netektį – mirė gerbiamas daktaras Povilas Miliauskas. Jam buvo 70.

Nacionalinis vėžio institutas praneša apie skaudžią netektį – mirė gerbiamas daktaras Povilas Miliauskas. Jam buvo 70.

REKLAMA

Habilituotas biomedicinos mokslų daktaras, gydytojas anesteziologas-reanimatologas, Nacionaliniame vėžio institute Anesteziologijos, reanimatologijos ir operacinės skyriuje dirbo beveik keturis dešimtmečius, yra vadovavęs Operacinės ir reanimacijos skyriui, dirbęs mokslinį darbą.

Ir visi šie keturi dešimtmečiai buvo atiduoti onkologiniams pacientams – tarnaujant Hipokrato priesaikai, visas jėgas skiriant žmogaus sveikatos bei gyvybės išsaugojimui.

„Gydytojo anesteziologo-reanimatologo profesija – tai ne tik profesionaliai atlikta pareiga, atsakingas bendras darbas operacinėje, bet ir santykis su pacientu, jo artimaisiais. Dr. Povilo Miliausko kaip gydytojo anesteziologo-reanimatologo meistriškumas, tvirtas ir santūrus vyriškas charakteris lėmė tai, kad pacientai ir jų artimieji juo pasitikėjo ir gerbė, o tarp kolegų buvo autoritetas ir patikimas komandos narys. Liūdną ir skaudžią atsisveikinimo valandą per anksti išėjusiam kolegai, mielam daktarui Povilui Miliauskui tariame – SUDIEV... Nuoširdžiai užjaučiame daktaro Povilo Miliausko šeimą, visus artimuosius“, – rašo Nacionalinis vėžio institutas. 

Atsisveikinti su dr. Povilu Miliausku bus galima sekmadienį, birželio 4 d. nuo 9.00 val. Laidojimo namuose prie Petro ir Povilo bažnyčios, M. K. Paco g. 4, salė Nr. 1. Urna išnešama 14 val. Laidotuvės įvyks Kairėnų kapinėse.

Ar jau ne per daug perteklinių mirčių? Kas darosi? Gal laikas išanalizuoti duomenis?
Jau daug kur pasaulyje skelbia,kad vistik skiepai-mirčių priežastis!!!!....
Baikit nesąmones,su šituo žmonių deginimu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų