Limonadas nepaslėpė – Medininkuose muitininkai sulaikė beveik pusės milijono eurų vertės kontrabandą

Muitininkai po vaisvandenių kroviniu aptiko cigarečių kontrabandą, kurios vertė siekia 440 tūkst. eurų.

4

Kaip antradienį pranešė Muitinės kriminalinė tarnyba, vasario 12 dieną Medininkuose sulaikyto vilkiko puspriekabėje aptikta slėptuvė su 123 tūkst. pakelių cigarečių.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Limonadas nepaslėpė – Medininkuose muitininkai sulaikė beveik pusės milijono eurų vertės kontrabandą

Nelegalius rūkalus mėginta užmaskuoti į Karaliaučiaus sritį gabenta vaisvandenių siunta. Apie 15 val. į Medininkų kelio postą krovininiu vilkiku „Renault“ atvažiavęs Rusijos pilietis deklaravo tranzitu per Lietuvą ketinantis gabenti įvairių vaisvandenių ir sirupo krovinį.

Tačiau patikrinus automobilį rentgeno kontrolės sistema nustatyta, kad vilkiko puspriekabės priekinėje dalyje, atskyrus ją imitacine sienele, įrengta slėptuvė. Ten muitininkai rado baltarusiškų cigarečių „Minsk“ ir „NZ Gold“, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 440 tūkst. eurų.

Vilkikas ir cigaretės sulaikyti, taip pat sulaikytas ir vairuotojas, o Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

Vėliau vairuotojas buvo suimtas dviem mėnesiams.

Muitinės duomenimis, tai jau penktas didelis cigarečių kontrabandos sulaikymas Lietuvos muitinėje šiemet. Šio ir ankstesnių sulaikymų metu į muitinės pareigūnų rankas pateko 1,165 mln. pakelių, kurių vertė su mokesčiais – daugiau nei 4 mln. eurų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų