Lietuvos policijos profsąjungos pirmininkė: pareigūnai yra pervargę nuo pastovaus darbo

Atsisakę vien įrengtų postų nuo šiol policininkai galės stabdyti vairuotojus bet kur ir bet kada. Kaip konkrečiai atrodys tokie policijos veiksmai ir kaip pareigūnai susitvarkys su padidėjusiais darbo krūviais? Kalbamės su Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininke Roma Katiniene.

Sakote, kad sprendimas pratęsti karantiną nenudžiugino policijos pareigūnų. Su kokiomis problemomis pareigūnai susiduria pratęsus karantiną? 

Tikrai galima sakyti, kad policijos pareigūnai yra pervargę nuo pastovaus darbo. Kaip pavyzdys, šiandien teko bendrauti su vienu iš rajoninių policijos komisariatų pareigunu, tai jo teigimu, jis nuo gruodžio 20 dienos iki sausio 3 dienos dirbo be pertraukų. Ir tik nuo vakar jis turės tris dienas poilsiui. 

Tai natūralu, kad tokie krūviai yra sunkūs. Tai nebūtinai visą laiką yra tik patruliavimas, dažnai tai yra pastovus bendravimas, nuolatinis kontaktas su pažeidėjais, žmonių nepasitenkinimas. 

Jūs dar užsiminėte, kad policininkai nebegali atlikti kai kurių savo tiesioginių pareigų, taip pat minėjote apie finansavimo už viršvalandžius problemas. Ar tos problemos yra ir jos nesprendžiamos? 

Iš tikrųjų didelės policijos pajėgos yra metamos judėjimo kontrolei. Man natūraliai kyla klausimas, kad policija nėra viena statutinė institucija, tikrai galima pasitelkti ir daugiau teisėsaugos institucijų, tą pačią kariuomenę ir man keista, kodėl nėra svarstomas toks klausimas. 

Visą pokalbį žiūrėkite „Dienos komentare“ viršuje.


Rašyti komentarą...
T
Tėvas
2021-01-05 22:03:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jie pavargę,o žmonės dirbantys kitus darbus,padidintos rizikos (pardavėjos,slaugės,soc.darbuotojai,viešojo transporto vairuotojai)- " pailsėję"!
Atsakyti
-5

V
Vardas
2021-01-06 09:23:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai pavargstu einu pailsėti....jau pavargau nuo pareigūnų keliuose, ir nuo glūšų vyriausybės sprendimų. Einu ilsėtis.
Atsakyti
0

P
Pa6alietis
2021-01-05 20:03:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš kai pasimuliuoju kokią savaitę paskui labai būna sunku dirbti. O jie tai kada dirba? Visą kitą laiką simuliuoja Lukoile kava varinėja , o dabar už grašius dirbti reikia. Šuns darbas brr...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (37)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų