Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Jeigu mokykoje apie LGBTQ pasakoja taip, kaip per Tikybos pamokas apie dieva - tai geriau nereikia...
Akivaizdu kad dauguma nenori girdet apie sita suda ir to matyt mokyklose - klausimas kodel visvien tas naratyvas kisamas i galvas tada?
Slykstynes salin rankas nuo vaiku.
apie kanibalus, zoofilus ir dar visokius kitokius irgi mokys?
@O uzmirsai dar nekrofilus labai tinkamus armoskaites gaujai jai jau lupas traukia nuo lavonu laizymo seime
pažiūrėsim kaip bus nubaustas tas LGBT bezdžionų raupų nešiotojas už smūgius, nieko dėtam žmogui
Nekiškit vaikams į galvą visokio šlamšto, patys kruškitės su kuom norit, kad ir su arkleis, bet vaikus palikit rsmybei !!!!!
Jūs dar tą filmuką parodykite
Jūs dar tą filmuką parodykite
mokyklose. Kur Vilniuje lgbt'istas šokinėja kaip bezdžionė su vaivorykštės vėliava, tapšnoja sau per nuogą užpakalį viešoje vietoje ir Katedros aikštėje sumuša vyrą, kuriam toks šios bezdžionės elgesys viešoje vietoje pasirodė nepriimtinas. Pamokykite vaikus tos bezdžionės pederastiško šokio, taip pat kaip sumušti praeivius, kuriems lgbt'istų viešas draikymasis yra nepriimtinas. Jūs šito norite, sukos? Nesulauksite. Būsite niekinami Lietuvoje visur ir visada, ant jūsų spjaudys visi normalūs žmonės, niekas netoleravo, netoleruoja ir netoleruos jūsų paleistuviško gyvenimo būdo ir akiplėšiško elgesio viešose vietose. NIEKADA. Užsirašykite tai sau ant subinės - kad kai lips vienas bezdžionė ant kitos, matytų savo perspektyvas
Temų apie LGBT neturi būti
Temų apie LGBT neturi būti
mokyklose iš viso. Mokyklos turi mokyti žmones būti žmonėmis, bet ne kaip vyrukas turi dulkintis su kitu vyruku arba dvi bobelės viena kitą visokiais iškreiptais būdais lytiškai tenkinti. Visus, kurie kiša į mokyklų programas lgbt'istinius paleistuvavimus, būtina teisti ir sodinti į kalėjimą. Jei to nedarys valstybė, žmonės pradės tuos lgbt'istus savais metodais mokyti. Tiks ir lazdos, ir geras odinis diržas. Šalin rankas nuo vaikų darželių ir mokyklų. Piskitės savo specializuotuose klubuose iki apsišikimo, bet prie vaikų nelįskite. Baigsis tai jums labai blogai. Ir jokie briuseliai, ir jokia policija čia jums tikrai nepadės.
Galvokit eidami į rinkimus apie savo vaikus , liko tik dvi pagrindinės partijos kurios ūž tradiscinę šeimą , tai valstičių ir tautininkai o kaimiečių taip mylimi socbebrai net į programą įsįrašę židrūjų rėmimą
Tokiu temu išvis negali buti. O tie kas tai platina tai turi buti teisiami už vaikų tvirkinimą.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų