Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Na aš tai galbūt išsireikšiu nelabai gražiai.. Na idėja, galbūt ir graži žmones bandyti skatinti ar pritraukti tokiems dalykams dar mokyklos suole. Bet realiai po visu tuo grožiu slypi kvailas bukumas.. Nes mūsų subingalviai ministerijose ir kitur viską daro atvirkščiai.. Tokie dalykai kurie čia vaizduojami turėtu vykti universitetuose ir kolegijose, o ne mokyklose.. Mokyklose vaikai turėtu mokytis visai kitų dalyku.. Tuo tarpu dabar gaunasi taip, kad turime universitetus ir kolegijas kurios yra tarsi padarytos profkės, kurios rengia visiškai bukus ir nieko neišmanančius darbininkus.. O mokyklose bandoma išradinėti mokslą ir daryti iš vaikų verslininkus.. Man tai daugiau panašu į cirka ir kažkokia tais nelabai vykusia parodija.. dėl vaizdo, kad kažkam atrodytu kad kažkas yra daroma.. Aš taip isivaizduoju nei ten tie moksleiviai patys supranta ką jie ten išvis daro, nei jie patys ką nors ten ir padarė.. Viskas tera tik mokytojų idėtas darbas.. viską pateikiant kaip tam tikra žaidimo forma moksleiviams, kas žinoma galbūt gali sudominti juos toliau dalyvauti šioje veikloje.. bet nesuprantu kam visas šitas piaras su kažkokiomis tais demonstracijomis.. lyg tais jie ten koki stebukla ar inovacija butu sukūre.. ko negaletu sukūrti betkas kitas..
@Stebėtojas Vien ši idėja yra puiki. Iniciatyviems vaikams ir mokytojams - tai puiki dirva pasireikšti, įprasminti mokyklose gaunamas žinias ir pabandyti gyvenimo. Daugelis jų mąsto globaliau nei jų tėvai, vaikų pasaulio aprėptis didesnė. Puikus konkursas, puiku, kad bent dalis vaikų turi galimybes išbandyti svajones ir puiku, kad jie tam turi galimybių. Nes jei sulendi į dėžutę ir pradedi galvoti tik joje, pavyzdžiui, apie lietuviškas ministerijas ar valstybės aparato sąrangą - esi pasmerktas :). Svarbu, kad žiežirbos akyse degtų ir noras būtų didesnis už ego.
@A Na nežinau ką kamonetuoti.. labai jau išėstytos neaiškios mintys.. Tik gal pasakysiu tiek, kad visą tai ką mes čia matome universitete yra paprasta praktika ir tam tikra darbine užduotis kuria reikia atlikti susijusi su tam tikru darbu.. Nieko čia labai neiprasto ar išskirtinio nėra.. Kad mokykloje kažkas sugalvoja tuom kažkuo pažaisti galbūt ir nėra taip blogai.. bandant kažkaip patraukti jaunimo dėmesį technologiniams dalykams.. bet daryti iš viso to piara stengiantis dirbtinai išpūsti kažkokie nerealiai fantazijų lygmens burbulą.. na tai čia geru idėjų žlugdimas.. arba čia tiesiog technokratai susėde prigalvoja visokių tokių dalyku, kurie žmonės mato tik kaip molio gabala iš kurio galima kažką libdyti ir tiesiog jau mokyklos suole stengiasi formuoti tą molio gabala tokį kokio jam galbūt reikės kokiam gamyklos fabrike.. kuri ten profke pavadinimu "universitetas" tam darbui ir paruoš..
Sėkmės jums!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų