Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tvorų pristatė aptvėrė Lietuvą . Tai iš kur tos meškos ? Arba tvoros su skylėm ? Jeigu meška praeina tai diversantai tuntais gali eiti .
Be pistoleto bus baisu eiti į mišką.
įpatigai turi būti atsargios moterys , priš pasilenkdamos išrauti baraviką reiktų gerai apsidairyti kad netoli nebūtu meškino , nes meškinas gali ne taip įvertinti aplinkybes - sekmės grybaunant
Rusiška meška pasiilgo lietuviškos mėsos..
galetu meska kokia vilku ir zveriu gyneja-feministe sutarsyt
Nesekit pasakėlių suaugusiems apie Meškiuką Rudnosiuką. Meškos ir vilkai pavojingi ne tik žmonėms, bet ir visiems, kas silpnesni užjuos t. y. Žverims, gyvuliams. Ne be yra posakis, kad vilkas-miško sanitaras. Taip jau Motinos Gamtos sutvarkyta.
Labai gerai. Mažiau bastysis po miškus gaujos kvailų miesčionių. O jei dar kokį sudraskytų- būtų visai gerai .
I miska nestis ginkla,kaip visi daro kanadoje,sibire,amazones dziunglese, ir nebus jokiu pavoju .
@Aaron bear Koki ginkla reikia, kad ukrainiečiai granatu parupintu.
@Aaron bear -- tai kad kasčiūnas neduos neštis ginklo į mišką --sako truksta lietuvos kareivems , nes treniruojasi su lazdom panašiom į lenkiškus karabinus
Pasakas, kad plėšrūnai bijo žmogaus. Bijo, jei jaučia grėsmę, o dabar grėsmės nebejaučia, jie juk garbinami ir nemedžiotini.
Jei jau pamatei meškiuką tai tik bėk, kad meška nepamatytų. Meškos ypač mėgsta perkasti galvą. O tas gamtininkas, bent žino, kad Anykščių rajone meška arklius užpuolė? Yra nuotraukos kaip atrodo. Medžiotojai pasakoja, kad toje pačioje Estijoje briedžius išnaikino. Paklausykit specialistų iš šalių, kuriose gyvena meškos ir jie jas tyrinėja.
@Pasakoja nesamones Sėdėk namie , kvaiša, ir žiūrėk serialus. Tada meška tavęs tikrai nesuės.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų