Rašyti komentarą...
kad "...globalinio saugumo ir visos Europos uzdaviniu...",rupindamasi ,Duma skaldo Europos valstybes ir piudo tarpusavyje ir sudaro vienpuse sutarti su Vokietjos buvusiu kancleriu tiesti vamzdi per Baltijos jura ir pan.,tai vadina "...Europos bendradarbiavimo procese isryskejusiais poslinkiais...".
Matome ta pacia,veidmainiska, komunistiniu nusikalteliu visam pasauliui politika -skaldyk ir valdyk.
O kas saugo LT ambasadas? amerikonai tai savo juru pestininkus siuncia....
O tau debile priminsiu, kad gruzinas Džiugašvilis(Stalinas) nužudė Trockį, kuris pradėjo koreguoti Lenino klaidas, nedave Formuotis NEPui, sunaikino didžiaja dalį Rusijos inteligentijos, ir Lietuvius trėmė į sibirą. Taip, kad gruzinas vergė jus, o ne Rusai, kurie patys buvo aukomis. dėkokit Gruzijos tautai, kad pagimdė tokį "tautos didvyrį" amžiams palikusi pėdsaką Lietuvių tautos širdyse
tam, kad apie tai samprotauti, reikia nors kiek suprasti( dar pažinojusiu SSSR žmonių mentalitetą). Jeigu veikti brutaliai, nesiskaitant su SSSR visuomenės nuomonę, tai vyks tas pats perversmas , kuris gali turėti dar baisesnių padarynių ir Lietuvai. Tik istorija(praėjus atitinkamam laiko tarpui) sustatys taškus ant Į. Nereikia kyštis į tai ko nesupranti. PS Lrtytas nesąžiningai ir brutaliai formuoja Lietuviams prasta nuomonę apie Rusiją.Nenustebsiu, jei viena diena Galingoji Rusija tiesiog sunaikins šį paparaciį laikraštuką, ten irgi mato, ir manau planuoja, kaip su jais pasielgti.manau tai ne už kalnų.
mes prisimenam kaip rusai niekino, treme lietuvius, o simbolika ar sovietine ar fasistine tai blogio simbolika, labai gerai kad uzdraude
Kol nepalaidos K.Markso ir F.Engelso komunizmo, kibucų ir kitų "šedevrų", ne tik Lenino. Tarp kitko norėjau paklausti: Dovydo Žvaigždės paišymas ant sienų, nėra Lietuvoje baudžiamas? Aš tai galvojau, kad jo kaip ir svastikos, negalima teplioti.
Keista, bet rusai kazkodel tapatinasi ne su teigiama - dvasingaja, isdidzia, krikscioniska, darbscia " baltaja" Rusija (nepainioti su Baltarusija), (bolseviku perversme, kuri 1917 metais suorganizavo ir finansavo vokieciai, vadovavo isdavikas Uljanovas, Tevyne atstovavo "baltosios" Rusijos atstovai, patriotai baltagvardieciai), bet su setoniskaja, neigiama, " raudonaja" - prasigerusia, padugniu ir isdaviku, kriminalinio elemento ir zmogzudziu, padlaiziu, vagiu ir tautos isdaviku Rusija, kuri buvo ant lavonu sukurusi pasauline imperija SSSR ir kurios PAVELDEJIMA IR NUSIKALTIMUS bei PAVOGTAS GERYBES dabartine Rusija pereme. Kol nepalaidos Lenino, neatsipeikes, neatsisakys to baisaus paveldo ir neatsiprasys pasaulio, Rusija toliau lieka " BLOGIO IMPERIJA" . Labai gaila, tai daugumoje neblogi zmones, bet juos zudo ju didziavalstybinis imperinis rusiskasis sovinizmas.
Į viršų