Rašyti komentarą...
Banditai sėdi valstybiniuose postuose ir teisėsaugoje. Be jų stogo nevyktų jokia kontrabanda. Taip kad sulaiko tik jų tarnus
Tai saunuoliai ka morganka bedarytų narkomanka
Morganos partijoje sisndien gedulas. Lauksim ju vadu ir "eiliniu" vilnieciu pasakojimu apie zlugdomus likimus ir persekiojama versla.
Dzerkiniai nuo pravardes Dzerka
154.str šmeižtas- neprotempia prie baudžiako. Turėtų bent jau būti kaip ir smulkiems vagišiams ilgalaikis, mąsinis žmogaus dergimas visur kad užsitarnautų baudžiako. Dabar vieną kartą, kažkam parašė žmogus- op teistumas, licenzijų praradimas- žmogus neadekvačiai suspardomas juodai. O vagis kaip doras pilietis sistemiškai vogdamas iš parduoruvių net baudžiako neužsitraukia. Tai sveiko proto LT baudžiamajame kodekse tikrai nėra.
Maniau kad gera darbą darau, informavau įmonę apie vykdytas sistemines vagystes. Pateikiau daiktinius įrodymus ir žmogaus pripažinimą kad vogė. Ką manote? Teismai išvartė savaip, ir nuteisė mane kaip "šmeižiką". Į jokius rėmus man netelpa tokia teisėsaugos veikla. Duokite jiems BK str už oro kvėpavimą kad teistų žmones, ir priteis. Jiems nusispjauti į viską. Galvojate kad jie nesupranta kad teisia žmogų nekaltai? Nemanau kad iki tiek jie kvaili. Viską jie supranta, bet matyt empatijos mažai. O pas kai kuriuos galbūt iš viso nėra. Taigi būtent lendant seimūnams į BK reikia būti įpatingai atsakingiems
Baudžiamajam kodekse nevieta. Ar pamerkė akį, davė suprasti kad sutinka seksui. Tai jei nuspręs rašyti pareiškimą nedora pilietė ji teisėsaugai ir meluos. Ir nežibodami tiesos teismai teis prielaidom. Dabar jau twisia pagal manymus, tikros tiesos nežinodami. Vadinasi nuteisia nekaltus. Nu kam tada toks str B. kodekse? Jei iš lempos teisiami žmonės.
Jei įves į B.K šitą dėl sutikimo seksui reikia aiškiai parodyti 151str, teisėjai ir oriteis, prokurorai prikels aibę bylų. Ir niekam neįdomu kad beveik visi bus nuteisti nekalti žmonės, tiesiog iš moterų keršto, ar turint tikslų taip techniškai atsikratyti nepageidaujamu žmogum nusprendus skirtis. Ar jums dar mažai LT neadekvatumo? Jeigu žmogus mano daro gerą darbą o jį už tai nuteisia. Žmogus net teistumo nesupranta. Čia jums normalu? Man tai darosi baisu tokioj šalį gyventi.
Teismai mąsiškai teisia nekaltus žmones. 154str( šmeižto) ir 151 neįsitempia į B.K. nes tokių nesamonių įrodyti neįmanoma, ir dėl to teisiami NEKALTI ŽMONĖS. Prokuroras mano, teisėjas mano ir teisia. Žmogų nuteisti MANYMŲ NEUŽTENKA. Kada jūs atsitokėsite..?
O kas išraus ministrų korupcijos šaknis ?
@Petras Puikiai žiebei! Šaunuolis!
@Petras Nereikia net laukti. Lietuvoje to niekada nebus. Nes patys esam kalti, kad neinam prie vyriausybės jr nepareikalaujam jų, kad dingtų iš Lietuvos kartu su šimonyte. Juk eidama į valdžią sakė, kad jeigu vyriausybėje bus klaidų nesusipratimų jį atsistatydins. Tai kodėl savo pažado nesilaiko? Reiškia liaudžiai ją reikia grūsti lauk su visa korumpuota šutve

Skaitomiausios naujienos
Į viršų