Lietuvoje jau neriasi iš kailio viliodami darbuotojus: siūlo butus ir pinigus

, Publikuota 2018.10.03 06:30

mano to Grigorij 2018-10-03 13:02:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
1. Grigorij ironiškas klausimas: " Kam Lietuvai mokytojai, gydytojai ir pan.? Kam reikalingos kaimo mokyklos? Juk zmoniu vis mazeja, kasmet dingsta istysi kaimai, net miesteliai."
Atsakymas į Grigorij klausimą: Eina kalba apie nueinančiųjų mokytojų vietų papildymą jaunesniais pedagogais, įsisąmonini
2. Grigorij ironiškas teiginys:
"Tai "Prakeiktas Okupantas", "naikindamas lietuvybe", pristate kruva kaimo mokyklu, plius biblioteku, klubu, leido lietuviams maitinti Maskva, Leningrada, suteikiant darbo ir darbo vietu, kad zmonems kaimuose butu patogiau, kad maziau begtu i miestus."
Atsakymas į Grigorij ironiją: Teisingai pastebėjai Grigorij, taip tai prakeiktas okupantas tik be kabučių naikino Lietuvybę ir Lietuvius ištėmęs į sibiro gulagus supūti Lietuvos intelektualus, mokslininkus, ūkininkus, Lietuvos kariūnus, valstybės tarnautojus ir valstybininkus ir tuos pačius mokytojus. Mokyklas bibliotekas Lietuviai statėsi patys ir statybininkai Lietuviai vertinami labai gerai netgi ir tų pačių rusų.
Grigorij ironija - "leido Lietuviams maitinti maskvą Leningradą" nes rusijos žemės ūkio kaip šakos praktiškai nebuvo, nes jie nemokėjo ir tingėjo dirbti, o savo valstiečius suvarė į kolūkius ir taip sunaikinmo savo žemės ūkį, rusai geriau atimdavo iš ukrainiečių viską kas valgoma ir taip numarino badu milijonus ukrainiečių ane Grigorij. Lietuviai augino rusijai mėsą, grūdus, pieno produktus, nes rusai visada gyveno pusbadžiu, kai vien prie duonos nusitęsdavo kilometrinės eilės, o lentynose tebuvo vos keletas produktų.
3. Dėl to ruso kurio niekas nematė, prisimenant dydvyriskus "partizanus! : tai ko tu čia ruse pezi savo pezalus, verčiau savo demagogiją skleistumei rusijoj pezalų tėvynėj, ane ruse Grigorij.
Buvo jums per mažai Brolių Partizanų, gavot NATO, Tai ko dabar pezat, burnytė per maža neapžiosit
4. Grigorij pezalai: "Tai prie "Okupanto" lietuvybe, Lietuvos Kultura ir Mokslas klestejo, kasmet buvo rengiamos Milziniskos "Dainu Sventes". Naujiems LR seimininkams tai nerupi. O lietuvybe vis daugiau stengiamasi gelbeti... "
atsakymas Grigorij :
Dainų šventės – kelių chorų jungtiniai koncertai arba lietuviškų vakarų koncertai – Lietuvoje pradėtos rengti nuo XX a. pradžios: 1909 metais įvyko Jurbarke, 1910 metais – Simne, Vydūno vadovaujami Tilžėje ir ant Rambyno kalno. Pirmoji Kauno dainų šventė įvyko 1923 metais, chorvedžio Antano Vaičiūno iniciatyva, apie tai,kad rusija prisdėjo prie Lietuvoje rengiamų dainų švenčių istorija duomenų neturi.../ nebent tuom, kad Rusijos komunistų tikslas buvo ne mokyti savo tautiečius vietinių papročių, kultūros ir kalbų, o diegti klasikinį kolonializmą, kitaip sakant, rusifikuoti šias valstybes.
Dar Lietuvių kalba buvo nustumta į vegetavimą ATR laikais, o po trečiojo Abiejų Tautų Respublikos padalijimo 1795 m. šiai senai indoeuropiečių kalbai atėjo dar sunkesnis metas. Jekaterina II iškart užsimojo išrauti ją su šaknimis. 1863 m. sukilimo metu Vilniaus generalgubernatoriumi paskirtas Michailas Muravjovas, dar vadintas Koriku, ne tik sukilėlius, bet ir lietuvių kalbą, įsivaizdavo tik kartuvėse. Jis norėjo Lietuvą gražinti į LDK laikais vartotą kirilicą ir apskritai draudė lietuvišką raštą.Tik revoliucinėms nuotaikoms visoje Rusijoje kylant, 1904 m. gegužės 7 d. caras panaikino spaudos draudimą. Per visą šį laikotarpį lietuvių kalbą Lietuviai puoselėjo Knygnešių pogrindininkų pagalba.
Nuo kada rusams ir rusijai parūpo Lietuvos lietuvybė ir lietuviškumas, kai istorija liudija apie rusijos nusikaltimus prieš kaimynų tautas ir valstybes jau nuo amžių amžinųjų iki šių dienų ir vėl Krymas, Ukraina, Gruzija, Prūsija, Padnestrės ir kitos mažos tautos ane Grigorij   ATSAKYTI
Grigorij 2018-10-03 16:50:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
mano to,
NE, brolau. Taip, "Prakeiktas Okupantas" treme ir zude, bet, visu pirma, tuos, kurie su ginklu rankose kovojo su Tarybu Valdzia, juolab tai ne TSRS reikalavo is LR prisijungti (TSRS visiskai uzteko palankios jai vyriausybes), o Stalino Saules parsivezti i Maskva vaziavo pati Naujoji Vyriausybe, po ko Maskvoje dar vyko keliu dienu svarstymas. SIANDIEN JAV nieko netremia, kas su jais kovoja, taip pat pries ju okupacija. Vien Pakistane kiek jie susaude vestuviu processiju, bent itariant, kad tai yra kovotojai! Jie visus, ka gali, sunaikina vietoje (hitlerininkai degindavo istysus kaimus, kaip Pirciupi, Ablinga, o Baltarusijoje jiems ir Impuleviciaus vyrai talkindavo). O kovodami Vietname, ne tik degindavo dziungles su partizanais napalmu, bet ir naikino jas cheminiu ginklu - defoliantais. Tiesa, pirmieji nezymus tremimai buvo "profilaktiniai", prevencinio pobudzio. Bet TSRS su jais neskubejo, tempe iki pat Hitlerio uzpuolimo, t.y., kai jokiu abejoniu del to neisvengiamo uzpuolimo neliko. Kai TSRS del GB, ju palaikomos PL, bei suomiu nepavyko sukurti antihitlerines koalicijos, nes GB,Vakarai nusprende Hitlerio agresija nukreipti i TSRS, ji, nematant kitos iseities, ne tik pasirase Ribentropo-Molotovo Pakta, bet ir pasirinko kontraversiska gynybos nuo Galingiausio Prieso buda - ir sienu "pastumima", kaip buvu su Suomija 1938, ir kuriant karinius placdarmus uz jos sienos ribu, kaip buvo Baltijos valstybese. Na, jei kariniai placdarmai buvo sukurti, tai reikejo uztikrinti, kad kariams niekas nesautu i nugara... Kariniu poziuriu tie profilaktiniai tremimai visiskai pasiteisino: desiniajai rankai nieksiskai kolaboravusio Hitleriui K.Skirpos - Klimaiciui, kitiems, vis tik sukilusiu "baltaraisciu-sukileliu" vadams, labai pritruko istremtu lietuviu! O zmogiskaja prasme... be galo gaila, kad buvo tremiami zmones, dar niekuo nenusikalte Tarybu valdziai!.. Tuomet palyginkim, kaip pasielge JAV. Po Pirl Harbor Japonijos uzpuolimo jie iskarto surinko VISUS vietinius japonus, ir suvare i koncentracijos stovyklas... Pajuskit prevencijos skirtuma!

Ne, brolau, tai JUMS buvo per mazai "partizanu", kurie "dydvyriskai" liejo "neteisingu" lietuviu kraujo upes. Tai JUMS prireike NATO, kad galutinai Lietuva nualinti! Zinok: "Rusas" neateis, net jei jo apie tai maldausit. Ir be NATO. Aciu, kad per pastaruosius 30 visisko issigimimo metu parodet savo tikraji veida, itikinamai irodet savo vienpusiska, niekuo nepagrista arsiausia priesiskuma, vietoj elementaraus dekingumo uz praktiskai padovanota visiska nepriklausomybe, su kariuomenes isvedimu, su visa teritorija (Stalino padovanotu Vilniaus ir Klaipedos nematytumet, kaip savo ausu be veidrodzio), su visa infrastruktura, su Milziniska visasajungine nuosavybe! Jums dar didziausiu kompensaciju truksta! :))) Kam temti uz ausu is Prarajos arsiausius priesus, nuolat laikancius uzantyje akmeni ar peili, sodinti sau ant sprando? Gal RU ir IAES palaidoti, ir uz "Independence" susimoketi? Na, o jei, gink Dieve, skriausit vietinius rusus, valstybinio nusikaltelio esto A.Ansipo pavyzdziu, 2007 m. surengsit dar viena "Bronzine Nakti", tai jusu joks NATO neapgins! Matai, brolau, 2007 metais RU tai praryjo, o dabar, kai pakilo nuo keliu, jokiu budu neprarys!

Apie tai, kaip "tingus Ivanas", nenoredamas zemes dirbti, isgyvendamas tik del darbsciu lietuviu, pirmas paleido i Kosmosa ir palydova, ir kosmonauta (Gagarina), kaip greitai, atsakydamas i JAV issuki sukure branduolini ginkla, po to pasieke karini pariteta su NATO, ir sneketi nesinoriu.

Jei tamsta nepastebejai, kaip draugiskoj, broliskoj LTSR klestejo lietuvybe, Lietuvos Mokslas, Kultura ir Menas, tai - tavo problemos, ir jokie daktarai tau nepades, deja... Taip, TSRS valdzia taip trosko lietuvius surusinti, kad... buvo grieztai prisilaikoma itin teisingos vieningos valstybes salygomis valstybines-nacionalines Dvikalbystes!!! Be to, lietuviai be jokiu apribojimu mokesi gimtaja kalba ir vidurinese, ir aukstosiose mokyklose! Is tautiniu mazumu galimybe mokytis rusiskai, lenkiskai aukstosiose mokyklose iskart po "issilaisvinimo" atemet. Vietoj to leidot tom mokyklom uzdirbti, privaciai mokant uzsieniecu studentus anglu kalba... Taip, "Dainu Sventes" buvo ne TSRS sugalvotos. Bet VISALIAUDINEMIS, neregeto masto, jos pavirto butent LTSR laikais!!! Niekam netrukde komunistines, tarybines, tautiniu mazumu dainos, nes tai buvo VISOS LIETUVOS sventes! Taip, ne is Maskvos siunte statybininkus statyti rajono, kaimo, mokyklas, bibliotekas, klubus, kulturos rumus. Bet LTSR ir TSRS buvo viena salis, vienas organizmas! Tai visiskai atitiko TSRS politikai, siekiams! Kas del itin neadekvaciai ziauraus, bet, pripazinkim, teisingo lietuviu spaudos ir kalbos uzdraudimo carineje Rusijoje. Mes zinom, kaip nuo senu laiku RU ir PL buvo arsiausi priesai. O pries paskutini Lenkijos padalinima, ambicingai agresyvi PL igriso ir savo kaimynams, todel su jais ir buvo padalinta i 4 dalis. Taip su lenkais lietuviai pateko i RU Imperijos sudeti. Bet, palyginus su lenkais, lietuviu praktiskai niekas ypatingai neskriaude, neribojo, nerusino. RU valdzia dar prisimine LDK laikus, kai graziai sugyveno lietuviai ir slavai. Ir cia, 1863 m. klastingai izuliai lietuviai sukilo, palaikydami lenkus!.. Uz maišta ir buvo itin ziauriai nubausti... Reikia buti, gal biedniems, bet teisingiems!   ATSAKYTI
Grigorij 2018-10-03 16:52:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
mano to,
tai ne as tau minusa uzdejau. Garbingai diskutuojant, minusu is principo nededu.   ATSAKYTI
Gal 2018-10-03 10:04:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tuštinimosi
   ATSAKYTI
Grigorij 2018-10-03 09:15:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Kam Lietuvai mokytojai, gydytojai ir pan.? Kam reikalingos kaimo mokyklos? Juk zmoniu vis mazeja, kasmet dingsta istysi kaimai, net miesteliai. Tai "Prakeiktas Okupantas", "naikindamas lietuvybe", pristate kruva kaimo mokyklu, plius biblioteku, klubu, leido lietuviams maitinti Maskva, Leningrada, suteikiant darbo ir darbo vietu, kad zmonems kaimuose butu patogiau, kad maziau begtu i miestus. O "issilaisvine" lietuviai itin gerai viska "optimizavo", visa tai isvaike, pradedant nuo kolukiu (vardan restitucijos), pakeite geltonais autobusiukais. "Gydytoja" I. Degutiene neresi is kailio, kad rajonuose neliktu pilnaverciu ligoniniu, o ten suteiktu tik elementaria pirmine pagalba. PINIGU NERA, nes lietuviai patys viska isgrobste, sunaikino pramone, atsisake RU rinku. "issilaisvinusiu" lietuviu laisvo begimo nesustabdysi! Nes svarbiausia - LR reikia kovoti su RU, prisimenant dydvyriskus "partizanus"! Tiesa, ateinancio "Ruso" dar niekas nemate, bet visi zino, kad jis jau eina! :))) Todel, VISI PINIGAI - FRONTUI! O lietuviu vaikus, blogiausiu atveju, ismokins airijose, bei iskart angliskai. Ten niekas "nerusina", bet tiesiog ten lietuviu kalba, lietuvybe nereikalinga. Tai prie "Okupanto" lietuvybe, Lietuvos Kultura ir Mokslas klestejo, kasmet buvo rengiamos Milziniskos "Dainu Sventes". Naujiems LR seimininkams tai nerupi. O lietuvybe vis daugiau stengiamasi gelbeti... uzspaudziant, asimiliuojant tautines mazumas, atimant is ju ir mokyklas ir galimybe mokytis gimtaja kalba (landsbergine s*ka A.Bilotaite, besiruosianti balotiruotis Klaipedoje, pranese, kad nuo 2023 m. tautines mazumas savo mokyklose gales mokytis gimtaja kalba tik 40% visu dalyku)... LIE-TU-VA, BUK LAISVA!   ATSAKYTI
Petras 2018-10-03 10:47:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Užtat turim keliolika legalizavusių savo milijonus ar milijardus eurų dabar jau vadinamus Gerb.verslininkais,o iš tų kurių tie turtai jau atimamas paskutinis kąsnis praradę viltį bei paskutinį kampą kur galėjo prisiglausti,tyliai glaudžiasi prie konteinerių!    ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų