Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad praėjusi naktis buvo šalčiausia šią žiemą. 

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad praėjusi naktis buvo šalčiausia šią žiemą. 

REKLAMA

Pasak tarnybos, šalčiausia temperatūra buvo fiksuota Akmenėje. 

 

„Šalčiausia naktis šią žiemą. Vakar dieną vakariniuose ir daug kur šiauriniuose rajonuose švietė Saulė.  Kitur laikėsi debesuoti orai, iš debesų nedaug pasnyguriavo.  Aukščiausia oro temperatūra dieną siekė 7–12 laipsnių šalčio (Šilutėje -5,9 °C). Naktį šaltis paspaudė kol kas stipriausiai šią žiemą. Pati žemiausia oro temperatūra užfiksuota Akmenėje (-20,6 °C) ir Joniškyje (-19,3 °C).  Kai kur Šiaurės Lietuvoje fiksuota -18 laipsnių, visur kitur vyravo šaltis tarp -12 -17 °C. Nidoje naktis buvo šilčiausia, ten šalo iki -9,8 °C. P. S. iki gruodžio 8 d. šalčio rekordo gana daug pritrūkome, nes jis siekia -25,5 °C (užfiksuotas Šiauliuose, 1973)“, – meteo.lt rašo socialiniame tinkle „Facebook“.

Keliuose yra slidžių ruožų, perspėja kelininkai

Trečiadienio rytą Lietuvos keliuose yra slidžių ruožų, perspėja kelininkai.

REKLAMA

Lietuvoje sudėtingesnės eismo sąlygos yra Radviliškio ir Raseinių rajonuose, kur slidžių kelių ruožų yra visuose keliuose, pranešė Eismo informacijos centras. Kitur šalyje magistraliniai keliai daugiausia sausi, vietomis drėgni.

Krašto keliai ir didesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai šiaurės vakarų, šiaurės ir rytų Lietuvoje vietomis su sniego provėžomis. Kelių priežiūra apsnigtus ir slidžius kelių ruožus valo ir barsto, tačiau vairuotojų prašo atsižvelgti į kelio dangos būklę ir meteorologines sąlygas bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai visoje Lietuvoje išlieka kai kur padengti plonu puraus ar prispausto sniego sluoksniu, provėžoti, slidūs.

Ignalinos, Tauragės, Alytaus ir Vievio rajonuose vietomis silpnai sninga, kitur šalyje be kritulių. Oro temperatūra nuo 9 iki 14 laipsnių šalčio, šiaurės Lietuvoje vietomis iki 19 laipsnių šalčio.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų