Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Bet kam aplamai rašyt kam gąsdint tuos žmones. Problemų kitokių pas visus sočiai ir taip , kam šią situaciją aštrint, kam taip elgtis, kaip tik reikia raminti žmones, kad čia nieko baisaus susirgsim pasveiksim, bet reikia toliau gyvent , dirbt vaikus augint džiaugtis gyvenimu, o ne būt panikoj ir siaube
Nėra baisu, tai normalu. Epidemija yra epidemija. O gal tyčia tokie skaičiai, nes bijo mitingo, nepatinka Armonaotės kažkokia grupė, kur Lietuvoje žmonės net nesupranta kas ta partija. Męs ta partija ne patikime skaidriai rinkimais.
Atkreipkite dėmesį. Vis serga ir miršta kurie yra gulintis. Nesvarbu kur. Senelių namai, slaugos ligoninės, reabilitacijos centras ir ligoninės. Nes lankyti juos negalima ir artimas žmogus nežino kaip jį gydo, ką su juo vyksta. Ypač pagyvenusių žmonių ir jų labai gaila yra.
O dievuliau , kada baigsis tos nesąmonės . Kada pradės mirt seimo nariai , nejaugi jie yra nesergantys ir nemirtingi .
Čia tas pats filmukas apie Asiliuka kuris mokėsi skaičiuoti greitai busim visi suskaičiuoti, jau darosi nebe juokinga kur šalis jau eina.
Visi mirsim nuo korono . Koronas aplik mus . Po viena suvalgys . Jis zudo suvalgo is vidaus , 2021 nei vieno nebeliks.
Jau ryt bus virš 500 Cirkas tesesi
@Ricardas Nepranasaukim blogi, geriau melskimes uz savo tevyne, o neskelbkim blogi, o paskui patys kenciam
Nu va krli numire. Kalnas apsirgi. Pamirsom kitas ligas. Gripo nebeliko nes niekas juo nebeserga. Infartu ur neliko nes jau naujas amzius. Kraujotakos ligomis ir niekas nebeserga. Vezi isgydem. Pas daktarus patek nebeina nes jiems metai laiko atostogos. Ot geri laikai atejo , kur tik pasisuksi ten koronas . Patys tauta isnuodinsim su kaukiu devejimu. O valstybes teigimu stengesi mumis rupintis :)
Va, kai šiandien ateis trys leibės, o ketvirta "ant palaukimo," per dieną išnaikins virusą ir visi būsime laimingi...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų