Rašyti komentarą...
Lietuvoje per savaitę20 tūkstančių virš sergančių, bet niekas nieko nesiima, toliau einame į darbus, o vaikai į mokyklas, nuostabu.
@Lietuvis Pasikark
Įdomūs dalykai pas mus šaly dedasi. Poliklinikos tusčios, gydytojai konsultuoja kaip gydytis telefonais, galėtu ir spec. tarnybos policija, gaisrininkai, dujininkai nevažiiuoti į įvykio vietas o telefonu patartų žmonėms kaip elgtis nelaimės atveju.
@Branys vaje ,ir kodėl gi tie medikai taip daro? juk kovido nėra, turbūt tiesiog tingi?
Lenkijoje irgi stringa globalistų kėslai. Penktadienį atsistatydino vyriausybės "patarėjai", susiję su farmacijos pramone ir visaip bandę išprievartauti Lenkijos vyriausybę priimti priemones, kaip pas mus, kad priverstų skiepytis. Bet valdančioji partija nepasiduoda. Dieve jiems padėk. Rėkė jie ir per spaudą ir kitaip darė spaudimą. Viskas kaip pas mus 1:1.
@užsienis jo, ir pas mus kasdien vis iškeliauja nemažai pageidaujančių laisvai iškeliauti į geresnį pasaulį, blogiečiai tie kurie jiems trukdo, bet pirmiausia reikia uždrausti antivakseriams užtvindyti ligonines užimant nenorinčių iškeliauti iš šio pasaulio lovas ir medikų rankas
@aha Tai kad ligonines pilnos skiepytu. Serga dabar tik skiepyti. Ka cia kliedi.
@aha Ar žinai, kas yra ,,Geresnis Pasaulis? Paguglink, būsite nustebinti.
@aha Vakar susirgo mano bendradarbis ir visa jo artima giminė. Visi skiepyti pilnai, bendradarbis "susistiprino" prieš Naujų Metų šventimą. Serga įvairiai - kas stipriai, kas lengviau. Štai jums ir pilnai skiepyti.
@aha ir kiek mirė jūsų pažistamų skiepytų?
Kažkodėl žiniasklaida tyli apie JAV Aukščiausiojo teismo sprendimą, kuris panaikino Bidono užmojus paskiepyti visus prievarta, įvedant skiepijimo prievolę įmonėms, kur dirba 100 ir daugiau. Liko privalomas tik medikų, gaunančių algas iš valstybės iždo, skiepijimas. Respublikonai ten prieš prievartą, o demokratai už. Vadinasi tai politika ir biznis, nes kai reikia operuoti auglį, tai abi partijos nesiginčija.
Į viršų