Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praėjusią parą nustatyti 3953 COVID-19 atvejai, mirė 18 žmonių, šeštadienį pranešė Statistikos departamentas. 

Praėjusią parą nustatyti 3953 COVID-19 atvejai, mirė 18 žmonių, šeštadienį pranešė Statistikos departamentas. 

REKLAMA

16 mirusiųjų buvo nepaskiepyti arba paskiepyti nepilnai.

Praėjusią parą 1372 žmonės buvo paskiepyti pirmąja vakcinos nuo COVID-19 doze, iš viso buvo paskiepyta 14,6 tūkst. žmonių.

Ligoninėse šiuo metu gydomi 1046 COVID-19 sergantys pacientai – kiek mažiau nei prieš parą, 89 iš jų – reanimacijoje.

Šalyje praėjusią parą atlikta apie 17,5 tūkst. molekulinių (PGR) ir 4,5 tūkst. antigeno tyrimų dėl įtariamo koronaviruso.

14 dienų naujų susirgimų koronavirusu skaičius 100 tūkst. gyventojų toliau auga ir siekia 1512,6 atvejo. Septynių dienų teigiamų diagnostinių testų rodiklis kiek augo ir siekia 18,9 procento.

Nuo pandemijos pradžios šia infekcine liga Lietuvoje susirgo beveik 564 tūkst. gyventojų, nuo jos mirė 7,6 tūkst. žmonių.

REKLAMA

Keičiasi tvarka

Nuo pirmadienio, sausio 17 d., iki septynių dienų trumpinamas izoliacijos terminas gyventojams, turėjusiems sąlytį su COVID-19 liga sergančiu asmeniu.

Izoliacija bus taikoma tik kartu gyvenantiems bei didžiausios rizikos sąlytį darbe turėjusiems asmenims.

Izoliuotis privalės visi asmenys, nepaisant jų imunizacijos statuso, t. y. ir paskiepyti žmonės, išimtis bus taikoma tik ne anksčiau kaip prieš 90 dienų COVID-19 liga persirgusiems asmenims (kuriems liga patvirtinta teigiamu PGR ar greitojo antigeno tyrimo, atliekamo laboratorijoje, rezultatu).

Atskiros taisyklės numatytos asmens sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų įstaigoms, teikiančioms su apgyvendinimu susijusias paslaugas, bei ugdymo įstaigoms.

Daugiau apie besikeičiančią tvarką skaitykite: Keičiasi tvarka: nuo pirmadienio izoliacija trumpėja, tačiau izoliuotis turės visi turėję sąlytį artimoje aplinkoje.

Primename, kad COVID-19 liga susirgusiems gyventojams izoliaciją skiria ir nutraukia šeimos gydytojas. Pajutę COVID-19 ligai būdingus simptomus gyventojai turėtų registruotis tyrimui internetu www.1808.lt arba trumpuoju numeriu 1808 ir izoliuotis iki rezultato gavimo. Gavus teigiamą tyrimo rezultatą, reikėtų kreiptis į šeimos gydytoją.

Lenkijoje irgi stringa globalistų kėslai. Penktadienį atsistatydino vyriausybės "patarėjai", susiję su farmacijos pramone ir visaip bandę išprievartauti Lenkijos vyriausybę priimti priemones, kaip pas mus, kad priverstų skiepytis. Bet valdančioji partija nepasiduoda. Dieve jiems padėk. Rėkė jie ir per spaudą ir kitaip darė spaudimą. Viskas kaip pas mus 1:1.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų