Rašyti komentarą...
Lietuviai vis šluoja ir šluoja. Tai jachtas, NT, druską...dabar vaistus. Krč. Ar pranešite kada šluotas padės ir normaliai gyventi pradės?
Čia straipsniai, visomis temomis, tuo pačiu pavadinimu eina, nes redaktorius turi tik vieną šabloną? Labai neprofesionaliai atrodo. Kaip ten universitete mokėsi, kad tokie nevykėliai?
Biznis klesti
Taigi žmonės massiškai siunčia pagalba i Ukraina
Ziniasklaida bausti!!!! Vien gasdymai is visu pusiu!
Bausti žurnalistus už panikos skleidimą, už melą,nes jau atsibodo, rašo straipsnius už pinigus,gana, turėtų susidomėti teisėtvarka.
Visiškai, tiesiog 100%, pritariu tamstos Onės komentarui.
Jau tapo tabu amžinai gąsdinti, per TV irgi pastoviai gasdina;fai viskas pabrango,tai viskas brangs ir pan. Dėl ramybes stengiuosi žiūrėti tik filmus ,orą, nes nuo tos sumaišties ir taip nervai ne kokie.
@Pensininkė Tai kad ne "tabu". Gal labiau mada. "Tabu" reiskia "draudžiu". Būtų draudžiama, gal ir nerašytų tokių straipsnelių. Žinokit ir skirkit žodžių reikšmes.
Reiktų žiniasklaida bausti už panikos kėlimą. Vaistinės tuščios ir nėra jokių eilių.
@X Būtų eilės
aha va kaip greitai viskas išparduodami žurnalistai įmeta tokius rašinėlius,ir ką ,lekia pirkti neteko matyti kad vaistinėse būtų masė pirkėjų viskas normaliai. baikite sėti paniką nes jūsų rašinėlis o eina per pakaušį ir jokios naudos tik bjauru
@onė Neskaityk
Į viršų