Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sinoptikai praneša, kad artmiausią naktį į Lietuvą įžengs dar didesnis šaltis, bus itin slidu, todėl vairuotojai turėtų pasisaugoti.

Sinoptikai praneša, kad artmiausią naktį į Lietuvą įžengs dar didesnis šaltis, bus itin slidu, todėl vairuotojai turėtų pasisaugoti.

REKLAMA

Iš rytų Lietuvos link plaukia vis šaltesnis oras. Artimiausią naktį jis bus dar šaltesnis, dėl to paryčiais vyraus jau 6–8 laipsniai šalčio, šalies rytuose vietomis bus iki 8–10 laipsnių. Dieną šaltis, žinoma, atslūgs, įdienojus jo liks tiktai 3–5, Kuršių Nerijoje 1 laipsnis. Šalčio.

"Kitaip tariant, ir rytoj žiema bus. Vyraus nevienodai debesuoti orai, naktį pasnigs daugiausia šalies šiaurėje, dieną daug kur, bet rytuose gali ir gana dosniai. Vėjas rytinių krypčių, bet nesmarkus. Naktį šals iki 6–8, rytuose 8–10 laipsnių, įdienojus vyraus 3–5 laipsniai šalčio", - kalbėjo sinoptikas Naglis Šulija.

Per kitas dvi paras žiema išliks. Sekmadienį vietomis truputį pasnigs, bus slidu dėl plikledžio. Vėjas pietryčių, stiprokas. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 8–10, aukščiausia dieną 1–3, rytuose iki 5 laipsnių šalčio. Pirmadienio naktį daug kur, dieną vietomis pasnigs, vėjas pietryčių, stiprokas, dėl to gali ir pustyti. Oras naktį atšals iki 6–8, prie jūros 1–3 laipsnių šalčio, dieną vyraus 1–3 laipsniai šalčio, šalies vakaruose nuo 0 iki 2 laipsnių šilumos.

Vairuotojai įspėjami laikytis saugaus greičio, taip pat įvertinti eismo sąlygas.

 

ZIEBS, DUBASINS, TRENKS, SPROGDINS, zurnaliūgos-jūs savo mylimiausia SMOGS pakeiskite retkarčiais bent dėl įvairovės
Reiktų kadd šitiems kas smogtų į makaulę ,gal pradėtų protauti
Kokiu ginklu taip smogs tas vadinamas"šaltis"? rašytojai jus rašytojai, nors nepasirodykite, kad tokie tupi esate zurnaliugos,
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų