Rašyti komentarą...
Jauciasi....... Skurstantys konservatiniai darosi pavojingi, net kinija bijo......
Mes turtejam, kas tie mes?????
O mes kuo toliau,tuo labiau neįgalią vyriausybę turime, pasiskelbė nepaprastąją padėti,kad žmonės būtų užčiaupti,kas pas Putiną ar batka.
Pagal dabartinius mes turtingo ir galingi galim taskyt milijonus remti ukraoniecius nigeriecius pakistanieciusNa o savi nuskureliai runkeliai nenusipelne isrinktuju paciu ismintingausiu demokratiskiausiu malonesSimonytes sukis dirbkit daugiau tinginiai
Turime savus atstovus ES, kodėl jie tyli šiknas suraukę, gal tiesiog nemoka anglų kalbos, kad išsakyti Lietuvos problemas.. Kada pradės normaliai dirbti?
@Chi O kam jiems dirbt, atlyginimus jie ir taip gauna.
Manau, kad pats laikas ištuštinti tą patalpą, vadinamą seimu - juk joje sėdi tik nieko neveikiantys ir pinigus į savo kišenes šluojantys dykaduoniai. Jie neatlieka savo darbo. Jei darbininkas neatlieka savo darbo, yra iš jo išvaromas, tai kodėl laikome tą idiotų šutvę?
Nieko tokio pabadaus. Musu valdzia svarbiause, apkraus dar papildomais mokesciais.
Niekaip nesuprantu, kam nauji mokesciai?
Didinkit esamus. Koficientus. Tai dabar uz kiekviena nauja mokesti, reikia samdyt administratorius. O kaime zmones perlui uz kiekviena pervedima po 1eur dovanoja!
Kaip visada, tie kurie nedirba gerai gyvena. Padidinkit pasalpas.
Niekam tai, toje gėdos valstybėje dėl tokios skurdinimo politikos nejaudina, dabar svarbiausiai Ukraina ir svarbiausia problema, tai iškryp.... liaupsinimas ir jų propagandos skleidimas!
Taigi svarbiau kreipti demesi i lgbt nes juk gauna uz tai pinigeliu. O kad mazintu skurda jiems neapsimoka nes niekas jiems uz tai nenumeta slamanciu i terbas
Lietuva gyvena dar CCCP laikų mąstymu, atsilikusi mažiausiai 20 metų. Sukurta sistema imk kai duoda, vok kai gali ir neduoda.
Sumažinkite korupcija, pakeiskite maksizmo mąstyma, įsileiskite jaunų protų į seimą, vadovaukitės senbuvių europinių gyvenimo sistema ir nekurkite dviračių.... lietuvos žmogus tada gerai gyvens.
@Antanas tai jaunu jau isileido...
Į viršų