Rašyti komentarą...
Ar žinote kuo COVID ''liga'' yra ypatinga? Ogi tuo, kad ji yra BESIMTOMĖ.
-Tokios vakcinos dar nebuvo
- Jo, jo, anksčiau tik apsimyždavau, dabar ir apsišiku!
Susikiškit tas vakcinas ten kur nesueina
@Hm Vakcinos yra sveikai mastantiems, bepročiams su išskirtiniais principais vakcina neišrasta ir jos nereikia. Natūrali atranka Covid19 forma ne taip mažai antivakserių "išėmė" iš visuomenės. Gaila, kad antivakserių gelbėjimui ir gydymui sunaudota daug visuomeninių lėšų, bet daktarai turi Hipokrato priesaiką prieš tuos, kurie niekina jų darbą. Deja, bet tai demokratijos grimasos.
@AA Eik skiepytis ir neskleisk eriziju
@Jonas Kur erezijos, ar kad antivakserius gydė kaip ir kitus ligonius, ar kad antivakseriai niekina gydytojų darbą, įrodinėdami, kad "juos negydo, gydo ne taip ir ne tais vaistais ir etc"? Pabaik, jei pradėjai.
@AA Jie irgi moka PSD mokesti.
@AA You are really funny
Lada valdžia pradės žmones saugoti nuo skurdo?
@Labanakt Eik dirbt ,o ne komentarus rašinėk ir nereiks skursti.
Nuo alkoholizmo vakcina nepakenktų.
Saunu, greitai skiepytis, kiek galit mekenti jusu seimininkai jau parose jums mokslo dovana, jie nori jus isgelbeti :))). Viskas daroma del jusu sveikatos, todel ir uzdaromos ligonines rajonuose, ir menesiai reikialakukti, kad papulti pas gydytoja... :))) Tikintis mokslu jusu vaiku mokyklose laukia igudziu dovana...
@Buk edukuotas :)))) Cia dar komplimentas tave debilu pavadint! Gali ne dėkoti debile!
@Buk edukuotas :)))) Kuo didesnis beraštis tuo geriau žino apie vakcinas,apie gydymą ir išvis žino viską .Niekas tamstos neklausia nei patarimo ,nei nuomonės būtum patylėjęs protingesnis atrodytum.
Tavo sukis (petys "petus" uz laisve )
Tavo sukis (petys "petus" uz laisve )
@Tikrai Pasilenk ir priimk mokslo dovana, paklusnus zmoguliukas :)))
o gal galetu karakumu asiliukas
o gal galetu karakumu asiliukas
aka Dulke, pasakyti, kiek simtu milijonu buvo ispilta nepanaudotais genetiniais preparatais? ar jau koks ir milijardas susidarytu?
Iš žemiau kilusios diskusijos darosi aišku, kad esama Valdžia su GP (galimybių pasu) nepadarė, kad pridera. Jei būtų praplėstos GP ribos apie apmokamą atsisakiusių vakcinuotis gydymą nuo Covid19 be pateisinamos priežasties, judėjimo apribojimo išplėtimą, susirgimų mastai būtų kitokie. Nesvarbu, kokia bebūtų Valdžia (konservai, socdemai ar kiti) į visus GP trūkumus tikrai atsižvelgs ir GP nebus toks bedantis. Prašykim Dievo, kad to GP neprireiktų. O kas turi sveiką protą, kam pagal amžių atsiranda poreikis ir būtinybė, vakcinuosis, kiti rėks ir spjaudysis, kvailins kitus ir ...susirgę "gražiai" numirs. Bet tai jau žmogaus pasirinkimas.
@A+B Mano vaikas 12 metu manes paklause, jeigu virusas toks pavojingas, o musu dideleje seimoje visi nepasiskiepijo ( ir seneliai, ir proseneliai ir t.t) ir niekas is musu seimos nemire, per du metus. Tai ar mums nemeluoja?
@Mingaile Va, o iš mūsų artimų skaudi patirtis – sportuojantis, sveikai gyvenantis susirgo ir per 3 savaites,, anapilin,, – buvo superantivakseris.....
@Augis Antivakseriai šitokių pavyzdžių ypač nekenčia, nes tai griauna visas jų sukurtas teorijas. Ir reanimacijos palatose dirbusių gydytojų autoriteto nepripažįsta tol, kol patys nepatenka į jų palatas. Dažnai per vėlai. Bet taip yra, buvo ir bus, nes "svietas be kvailių nebūna".
@A+B Vakseriai eikit skiepytis, busit sveiki :)))) Kam jus bandot savo propaganda ibrukti kitiems
@Jonas Niekas nesileistų į tuščias diskusijas su antivakseriais jei jie neskleistų agresyvios propagandos ir melo apie skiepų žalą, kuri patikėjusius nuvaro į kapus. Tad imkim ir susitarkim: jūs neskleidžiat melo apie vakcinas ir niekas nesako, kaip jūs turit gyventi. Bet jei gyvenat tarp žmonių, atskirų įstatymų jums, antivakseriams, būti negali ir jums teks derintis prie bendrų bendruomenėje galiojančių normų. Bet daugumai jūsų tas netinka ir ratas užsidaro.
@A+B Prievartos neturi buti
Tikiuosi vaikui atsakydami nesakete
Tikiuosi vaikui atsakydami nesakete
@Mingaile Tu atsilupusiu fraziu(nes jie mus nuodyti nori su skiepais, cia marmalas, cia melas)
@Tikiuosi vaikui atsakydami nesakete Nemokamai nieko nebuna, kazka uz tai turesi atiduoti. Niekada nepasiduok prievartai kokia ji bebutu.
Nepergyvenkit, skaitytojai! Čia kaip su tais straipsniais, kur parašė, kad pas mus puikiai dirba net ir virš 90 metų! Ir ko jiems trūksta? Pinigų ar veiklos? Cha–cha-cha.
Dėl privalomų skiepų netekau darbo, nes esu alergiška ir nenorėjau prisidaryti problemų. Todėl tokie straipsniai tik erzina žmones, kurie nukentėjo nuo šitų žiurkių politikos.
@joo Skiempams? XDDDD
@Alergiska kam? Vajetau, o tu nuo kada alergologas patapai, konservu asile?
@Idiotui is pedopartijos Rasinet visiem beveik ta pati per ta pati! Nors suprantama tavo dauzta asilo galva daugiau ir netraukia! Isnyk apsičiulpes vafli!
@joo O jei rimtai patikrinus medicinos kortelę, kas būtų?
Pisk Rytui i snuki su lauztuvu
Pisk Rytui i snuki su lauztuvu
@Rytas Galiu atvežti kortele tau. Parašyk adresa. Kartu su laužtuvu ir grabu.
@Pisk Rytui i snuki su lauztuvu Gauni per durna ir begi i PK skustis gaidy tu!
@joo Poniutė melagė! Nei vienas alergiškas nebuvo priverstinai vakcinuojamas ir iš šeimos gydytojo turėjo pažymą, pakeičiančią GP. Taip kad esi antivakseris-sukčius.
Geras konservas - padveses konservas
Geras konservas - padveses konservas
@AA I snuki nori vėl, Slušnio pedofile?
@AA Buvo. Liudiju.
@AA Tikrai sutinku – turėjom tokią tipę vienoj baldų įmonėj, kai mėgino,, išsimušti,, išeitinę tokiu būdu ir išaiškėjo tiesa, tad darbo neteko apsigėdinusi.
@AA Mano atveju gydytoja alergologė pasakė rizikinga skiepyti, bet pažymos neduosiu, yra nurodymas neduoti pažymų.
@Aane? Ir ko nerašei į SAM? Kai viską išsigalvoji, tada ir atsiranda tokios pasakos. O mano kolega negalėjo vakcinuotis dėl alergijos ir šalutinių ligų ir šeimos gydytoja jam pažymą išdavė. Tad nemeluokit, negražu. Nors antivakseris negali nemeluoti.
@AA Atsirado teisėjas, prieš kaltindamas įsitikink, kad parašiau ne tiesą ir neskiek čia vėjų apie savo pažįstamus. Tikriausia, už pinigus pasidarė. Pats esi čia etatinis komentatorius.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų