Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nesąmonė kaip ir straipsno autorė bukaprote
Heil Mengele!Kas vietoj to kaip gydyt,uzsieme marazmu..Kas vietoj el mikroskopo nusprense zaraza tirti is foto,priwalo but teisiami...
kiekvieno protingo zmogaus svajone yra susirgti tuberkulioze ir numirti
@jonas tv3 ..senos paziuros....Dbr madinga mirt nuo skiepu...
Dar juokiasi, jog vatastanas degraduoja. O Lietuvoj nesugeba sukontroliuoti tuberkoliuzės jau 3 dešimtmečius. Kiek jau partijų ir politikų valdžioj pasikeitė, tas pats apsileidimas ir bukumas kaip Žemaitės Vingrių Jono.
@gggggggggggg Tai patys zmones Lietuvos labai myli automobilius, del ko oras uzterstas. Del to matyt ir tuberkulioze.
@Liudas O kitose salyse basi turbut ir pesti?
@gggggggggggg . tai žmogaus teisių ir laisvių pasekmė... Dabar kiekvienas sergantis turi teisę nesigydyti ir turi teisę platinti užkratą... Užkrečiamos ligos po sovietmečio pliūptelėjo, kaip pasiutę... Sovietmečiu visi sergantys prievartiniu būdu buvo gydomi, būdavo išsiaiškinama, su kuo kontaktavo (koks žmogaus teisių pažeidimas!) ir visi tie privalomai būdavo patikrinami...
@gggggggggggg , tai žmogaus teisių ir laisvių pasekmė... Dabar kiekvienas sergantis turi teisę nesigydyti ir turi teisę platinti užkratą... Užkrečiamos ligos po sovietmečio pliūptelėjo, kaip pasiutę... Sovietmečiu visi sergantys prievartiniu būdu buvo gydomi, būdavo išsiaiškinama, su kuo kontaktavo (koks žmogaus teisių pažeidimas!) ir visi tie privalomai būdavo patikrinami...
@gggggggggggg , tai žmogaus teisių ir laisvių pasekmė... Dabar kiekvienas sergantis turi teisę nesigydyti ir turi teisę platinti užkratą... Užkrečiamos ligos po sovietmečio pliūptelėjo, kaip pasiutę... Sovietmečiu visi sergantys prievartiniu būdu buvo gydomi, būdavo išsiaiškinama, su kuo kontaktavo (koks žmogaus teisių pažeidimas!) ir visi tie privalomai būdavo patikrinami...
Kam čia tuos kirminus rodot anksciau vėliau visi eisim po veliena
@Mikis Visi jus mandri pakalbet, su savo tuo anksciau, ar veliau. Jai pasakytu, mirsti siandien, arba po 30 metu, idomu, ar ta pati sakytumet? Sakytumet noriu siandien?
Mano teva 6m. Vilniaus gydytojai gyde nuo plauciu vezio, dare KT, plauciuose vezio demes. Tevas silpo akyse, apie 30kg svere jau, kai isveze i Utenos ligonine, nes tevas is Vilniaus persikele gyvent i Visagina, tik Utenos ligonineje padare tuberkuliozes tyrima ir rado, kad ji yra ir plaucius pazeide tuberkulioze. O taip gulejo Vilnaus Roko ligonineje su tuberkulioze uroligijos skyriui, bet niekam net nedaejo istirt, plauciu vezys tipo. As maniau, kad teva seniausiai ant tuberkuliozes patikrino, pasirodo, kad ne, o butu gydyma tada pradejas ir butu gyvas, nes iki tol aktyvus ir sveikas buvo.
Jei kas ne taip su plauciais, kosulys ir kt simptomai, butina istirt del tuberkuliozes, o ne speliot ir iskart vezi prirasyt.
Kas per sistema sunaikina žmomes be karo
Kas per sistema sunaikina žmomes be karo
@Vita Kas per gydytojų klanai, gydo žmogų nuo vėžio! Neištirdami ????
Bausti tokius medikus, turi atsakyti ligoninės vadovai!!!!!
Tai žmonių žudymas po gydymo įstaigos stogu???
Lietuvoje mirštamumas nuo AIDS didžiausias ES po Rumunijos...
Pedikuliozė bjauresnė liga
Butent per sventes apie ligas ir apie trombus rasineja... Deb1lai
@Archis Kitą dieną gal nepastebėtumėt.
grąžinti buvusią tvarką - tikrinti ir skiepyti pradedant nuo darželio - visų lygių mokyklose, universitetuose, darbovietėse. Nedirbančius - poliklinikose. Nuo visų užkrečiamų ligų! Sergančius uždaryti ir gydyti. Kas, jei ne tai, kad po Nepriklausomybės atgavimo kažkodėl buvo nuspręsta nebegydyti uždarose gydyklose, o leisti laisvai vaikščioti, tokiais mastais išplatino TBC Lietuvoje?!! Tai buvo nusikaltimas!
@Išeitis - Tai nera užkrečiama liga.Plauciu ligos rodo,kad žmogaus iprotis viduje pergyventi ir neisikalbeti,nors labai norisi.Tereikia vis issikalbeti kas viduje,stai ir viskas.Tuberkulioze,jau isisenejes charakterio bruozas,kuri verta keisti.Nuosirdziai visada issikalbeti,o nebijoti.
@Rita Ritka, ritka, maziau ezoterinio brudo sektantu is ruzijos skaityk. Ten ir insultas nuo viduriu uzketejimo atsiranda. Ezoterika, tie visi tokie kliedesiai ir ju platininas zmones durninant turetu but BK baudziamas. Mano tevas mire nuo tuberkuliozes, nes irgi veganizmu ir ezoterika gydesi, simtais tu kliedesiu knygu ateme sveika ir protinga teva is manes. Isperos ezoterikai su savo kliedesiais, indusu prievartautoju filosofija i idiotus pavirsta.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų