Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į MAXIMĄ specialiai neisiu prekintis. Laukia, kol kas ateis o tada mes jums nuolaidų pasiūlysim.
@Skitas kad visa liaudis neitu i maxsimas,o tada butu gerai

Tai kodel kas diena apie Lidl raso.o maxima vis pasako nebijau.nors jau i maxima eini.kaip i muzieju.nes kainos kosmusas.kolkas pigiausias centras norfa :)), mano nuomone
Žinant Lietuvos seimerius,per porą mėnesių lidl žinos kokiom kainom gali parduoti,ir kiek kišenpinigių valdžiažmogiam atseikėti.
Akivaizdu, kad maksima ir kiti prekybos tinklai sudare karelinius susitarimus ir taiko parduodamoms prekems nuo 40 iki 300 procentu antkaini. Lidl to nedaro, tad greit savo dideliuose prekybiniuose plotuose maksimnos savininkai gales pirkti patys, visi pirkejai persimes i Lidl.
Cia jau nepirmas toks straipsnis,Lidlas. Ir Afrikoj Lidlas
Maxsimoje nepsipirkineju jau gal 10 metu jei ne daugiau ir nepakeis mano nuomones pirkti ten pastoviai, jokie marketinginiai triukai ir maxsima reklamos, nes be ju yra alternatyvu kad ir iki ar norfa ar promo ir t.t. Maxsimoje kaip visada aukstos kainos o kokybe ta pati kaip visur, kam permoketi jei galima sutaupyti, o kaip paskaiciavau tai per metus ir ne viens tukstantukas euru susitaupo.
Faktas kad lidl nieko nepakeis. Visi kele kainad taip ir kels. Aisku gal ir bus kaxkiek ten pigiau
@vilnietis As tai i Lidla eisiu, as gi ne vilnietis, kuriam svarbiausia BRANGIAI pirkt.Taip jis gali pries kitus pasigirt:)
Na tiesa raso. Nes jau visi tik ta lidl giria ir giria
maxim NUSIPIRKO straipsniuka:)
ne mazomis kainomis. cia rimtai,kad tapti zurnalistu ir rasyt straipsnius, uztenka 10klasiu baigt?

Skaitomiausios naujienos




Į viršų