Liberalus palikusi Armonaitė kuria naują partiją

Buvusi Lietuvos liberalų sąjūdžio narė Aušrinė Armonaitė savo „Facebook“ paskyroje paskelbė kurianti naują liberalią politinę jėgą.

„Tai akivaizdu – liberali politinė partija bus! Už ką ji? Žinoma, daug dar reikia kartu padaryti ir dėl daug ko sutarti, tačiau jau dabar mus jungia požiūris į tai, jog Lietuvai reikia nuoširdžios ir pozityvios alternatyvos, kuri gerbtų ir skatintų privačią žmogaus iniciatyvą, netrukdytų ir nekeiksnotų verslą kuriančių žmonių, bet nenusisuktų ir nuo tų, kuriems labiausiai reikia pagalbos“, – „Facebook“ rašė A. Armonaitė. 

Anot parlamentarės, Lietuvoje reikia optimistinės politinės jėgos, kurios prioritetas būtų švietimas, kuri spręstų žmogaus teisių problemas.

„Lietuva nenusipelnė draudimų ir baudimų politikos ir nuolatinio nesiskaitymo su Konstitucija bei demokratinio žaidimo taisyklėmis. Reikia politinės jėgos, kuri į žmogų Lietuvoje žiūrėtų ne kaip į baudžiauninką valstietį, o kaip į lygiavertį ir pilnateisį pilietį – savo šalies, miesto, miestelio šeimininką“, – rašė A. Armonaitė.

Seimo narė žada, kad naujoji partija į šalies gyvenimo klausimus pažiūrės įvairesniu kampu, neapsikraus biurokratija, bet turės taisykles. Tiesa, A. Armonaitė neatskleidžia, kad partija atsiras, koks bus jo pavadinimas ir programos gairės. Tai padaryti ji žada per artimiausius mėnesius.

Portalas tv3.lt primena, kad lapkričio pradžioje A. Armonaitė, Remigijus Šimašius ir dar keli Vilniaus skyriaus nariai paskelbė pasitraukiantys iš Liberalų sąjūdžio gretų. Tokį sprendimą jie priėmė po nesutarimų su partijos vadovybe, kilusių dėl Vilniaus skyriaus sprendimo kitų metų savivaldos ir merų rinkimuose dalyvauti ne su partijos, o su komiteto sąrašu.


Rašyti komentarą...
O
Ona
2018-11-23 19:04:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokią?Rėksnių?Juk ji niekuo nesiskiria nuo rėksnio Gražulio!Tuščiagalvė,garsiai sakanti tuščias,jokios prasmės neturinčias kalbas.Rėkia vien todėl,kad ją pastebėtų.Lietuvai tokių tuščių,narciziškų senmergių ar moteriškių,JAU UŽTENKA!
Atsakyti
0

D
Dredas
2018-11-24 00:03:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prisipažinsiu, labai laukiau panašaus pareiškimo! Per daug didelė ertmė atsidariusi politikoje ir per daug aktyvių bei pilietiškų žmonių be "pastogės". Todėl tai yra neišvengiamas žingsnis ir džiaugiuosi, kad tai vyksta būtent dabar. Taip pat manau, jog Aušrinė yra pats tinkamiausias žmogus suburti labai skirtingus, tačiau tiek daug bendro vertybine prasme turinčius žmones!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų