Liberalų seniūnas pateisina Gintaro Steponavičiaus sprendimą

Liberalų frakcijos Seime seniūnas Eugenijus Gentvilas sako, jog kaip specialusis liudytojas teisėsaugos apklaustas Gintaras Steponavičius prisiėmė pakankamą atsakomybę sustabdydamas narystę partijoje.

„Jo atsakomybės prisiėmimas - normalu, žmogus pasitraukė iš partijos, sustabdo narstę partijoje, kad neveltų partijos (...), jis nuima atsakomybę nuo partijos, - žurnalistams trečiadienio vakarą sakė E.Gentvilas. - Dėl Seimo nario statuso atsisakymo - tikrai nemanau, kad tai būtų adekvati reakcija į tą nesusipratimą“.

Jo manymu, kolega gali likti ir liberalų frakcijoje.

E.Gentvilas taip pat pridūrė, kad G.Steponavičius yra įteikęs prašymą atšaukti jį iš frakcijos seniūno pavaduotojų, bet kol kas tai nepadaryta, nes politikas šią savaitę nedalyvavo frakcijos posėdyje.

E.Gentvilo žiniomis, išskyrus G.Steponavičių ir Vilniaus merą Remigijų Šimašių, apklaustą kaip liudytoją ir apie tai viešai skelbusį, likę liberalai apklausti jau po rinkimų. Jis pats sako apie tai viešai nurodęs lapkričio 17-ąją, savo darbotvarkėje, informuodamas, jog lapkričio 18-ąją dalyvaus apklausoje Generalinėje prokuratūroje.

REKLAMA

Teisėsauga šiuo metu atlieka tyrimą, kuriame buvęs Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis įtariamas iš koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimundo Kurlianskio už „tam tikrus šiam koncernui palankius ir finansiškai naudingus sprendimus“ savo bei kitų naudai priėmė 106 tūkst. eurų kyšį.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų