Laukta dovana medikams: poilsiui Lietuvoje – po 200 eurų

Medikai jau gali kreiptis dėl galimybės gauti 200 eurų kompensaciją atostogoms Lietuvoje. Tiesa, šia galimybe jie pasinaudoti galės tik nuo rudens.

Norėdamas pasinaudoti valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis, medikas turėtų kreiptis į turizmo paslaugų teikėją ir pateikti profesinį pažymėjimą bei jo kopiją ar galiojančios licencijos numerį ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei jo kopiją. 

Pateiktas profesinis pažymėjimas ir asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas grąžinamas sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojui.

Įsitikinus, kad sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojo licencija ir valstybės kompensuojama paslauga naudojamasi pirmą kartą, turizmo paslaugą galima įsigyti iš vieno pasirinkto turizmo paslaugų teikėjo, kuris turi leidimą, suteikiantį teisę teikti atitinkamas turizmo paslaugas teisės aktų nustatyta tvarka.

Lėšų, skirtų sumokėti už valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas, suma į dalis neskaidoma. 

Jei turizmo paslaugoms, kuriomis nori pasinaudoti sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas, skirta suma yra didesnė, skirtumą sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas padengia savo lėšomis.

Valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas gali pasinaudoti nuo šių metų rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 dienos.

Iš patvirtinto pagalbos paketo nuo koronaviruso krizės nukentėjusiam turizmo verslui medikų atostogoms Lietuvoje skirta apie 14 mln. eurų.

Plačiau apie priemonę galima susipažinti čia.


Rašyti komentarą...
K
Karantino (karo pries apsileidelius ir t
2020-07-15 11:38:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ateikte ir dirbkite medicinos srityje su kasdieniu pavojumi numirti nuo inf3kciniu ligu, apkresti savo seima, klausytis patyciu ir ta girdint sypsotis, nuraminti putojanti pykciu nelaimeli, jam pagelbeti ir palaimingai tuo dziaugtis...

Kodel jus toks energingas ir kazkodel ne medikas? Ateikite, laukiami visi darbo issilge darbstuoliai, kurie dirbs be poilsio, miegos darbe, nevalge, net nenueje po 10 val.i tualeta, net neatsigere vandens...

Ar bandet uzsideti karantino kombinezona ir 8 val. Ar daugiau jame kepti be galimybes ji nusiimti net tualeto reikalui, ar bandet padaryt tyrima per 2 minutes, ar nuotoliniu budu prisiimti atsakomybe gydyti nematant paciento gyvai?

Gal reiketu visai Lietuvai duoti dirbti nuotoliniu budu...
Pvz.ne kurjeriai atveztu, o patys tam tikruose punktuose nustatyta minute su sekundem pasiimtumet maista, prekes. Paslaugos butu tik nuotoliniu budu, kaip pvz. pagal instrukcijas pasiremontuoti saldytuva, susitvarkyti santechnika namuose, susitaisyti dantis, pasikirpti buitinem zirklem, pasistatyti nama, nuotoliniu budu uzsiauginti darzoviu, pasidaryti operacija per TV....... ,
o jei uzsisakei kazka is sandeliu- parduotuviu ir nepasiemei pagal tikslu grafika - negausi is viso,
uzsiregistravai paslaugoms (bet kokioms) - neatsiliepei telefonu nustatutu registracijis metu laiku - bauda,
pradejai tyciotis - visur irasyta ir bauda...
Pasikartojo 3 x tas pats - tos paslaugos negausit 1 metus...

Ar zinot kiek zmoniu visiskai be jokios butinybes eina aosipirkti ir perka neteikalingus daiktus?
Kiek apsimetusiu ligoniais reikalauja gydymo?
Kiek yra protinguoliu, pasimokiusiu internete per Google, reikalauja laikyti juos vieninteliais teisiais, kuriu maloningai teikiamas bet koks zodis ar veiksmas yra istatymas ir isakymas?....


Atsakyti
-4

N
Nesuprantu-
2020-07-15 19:39:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai jei tie medikai tokie svolaciai-tai apseikit be ju gudruoliai. Ko verziates pas juos del kiekvieno spuogo?
Atsakyti
-6

K
Kibulkšt
2020-07-15 14:00:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kaip manai, tamsta ar tikrai gydytojai - parazitai? Tik tokie menkystos kaip jūs, galite juos taip vadinti. Per dieną gydytojai priima apie 40 ligonių. Ir su visais reikia pakalbėti, juos ištirti, o tam skiriama 10 min. Ar įmanoma per tiek laiko viską apžiūrėti ir ištirti? Jei nebuvai medikų kailyje, tai ir nesuprasi jų darbo. Jei taip blogai toje Lietuvėlėje, tai ko čia sėdite? Varykite į visas keturias puses. Jūsų laukia Rusija, Baltarusija, UK ir kitos valstybės. Ko jūs tos Lietuvos taip įsikirtę laikotės?
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (59)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų