Laukę iki paskutinės minutės – gali likti be vairuotojo pažymėjimo

Vairuotojai raginami nedelsti ir pasikeisti senus laminuotus vairuotojo pažymėjimus. Tačiau žmonės neskuba – kol kas apie 140 tūkstančių vairuotojų dar turi senuosius dokumentus. „Regitra“ perspėja – jei vairuotojai keistis pažymėjimų supuls paskutinėmis savaitėmis, daliai žmonių jų pagaminti laiku nepavyks.

Penkiasdešimt šešerių metų Edvardas nusprendė nebedelsti ir seną dar laminuotą vairuotojo pažymėjimą pasikeisti iš anksto, kaip tik per atostogas.

Vyras juokauja, kad prieš daugiau kaip dvidešimt metų išduotas pažymėjimas primena jaunystę.

„1995 metais, nu, senas, jau blogai atrodo, jaunas dar buvau. – Kai policija sustabdo, ką sako? – Kol kas nieko nesako, bet sako laikas ateina, reikia jau keisti“, - pasakojo vairuotojas Edvardas.

Tokių laminuotų vairuotojo pažymėjimų iš viso Lietuvoje buvo išduota apie 190 tūkstančių. Dauguma jų savininkų yra žmonės, sulaukę daugiau kaip 50 metų. Vieni vairuotojai tvirtina, kad pažymėjimus jau seniai reikėjo pakeisti, kitiems gi jie netrukdo.

Seno pavyzdžio vairuotojo pažymėjimai baigs galioti kitų metų vasario 3 dieną. Todėl gyventojai raginami nedelsti, mat paskutinėmis dienomis į „Regitrą“ gali suplūsti šimtai žmonių. Iki šiol iš kelių šimtų tūkstančių vairuotojų, kurie turi seno tipo laminuotus pažymėjimus, juos pasikeitė tik apie 50 tūkstančių. Vidutiniškai vairuotojo pažymėjimai yra pagaminami per 10 dienų.

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2016-08-22 06:51:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
vairuotojo pažymėjimo galiojimas yra biurokrato išradimas pasipelnyjimui ,kaip ir Lietuvos žemgrobių veikla atlikti naujus sklypo kadastrinius matavimus (inoruojami TSRS išduoti dokumentai). Pasipinigavimas ir nieko daugiau .Ar nuo to piliečiui kas nors pagerėja (palenvėja piniginė)?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų