Latvijoje – 687 nauji COVID-19 atvejai

Latvijoje per pastarąją parą atlikus 44 417 testų patvirtinti 687 nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai ir mirė septyni anksčiau užsikrėtę asmenys, trečiadienį pranešė Ligų prevencijos ir kontrolės centras.

Ankstesnę dieną buvo skelbta apie 460 naujų užsikrėtimo atvejų ir aštuonių COVID-19 pacientų mirtį.

Tarp naujai užregistruotų užsikrėtusiųjų 584 yra nepasiskiepiję ar nebaigę skiepijimosi kurso, o 113 yra pilnai pasiskiepiję.

Pastarųjų dviejų savaičių sergamumo koronavirusine infekcija rodiklis siekia 284,1 atvejo 100 tūkst. gyventojų.

Nuo pandemijos pradžios Latvijoje patvirtinti iš viso 148 485 užsikrėtimo koronavirusu atvejai, 2 628 užsikrėtę žmonės mirė.

Trečiadienio ryto duomenimis, Latvijoje bent vieną skiepų nuo COVID-19 dozę yra gavę beveik 47 proc. gyventojų, o kiek daugiau nei 42 proc. yra baigę vakcinavimo kursą.


Rašyti komentarą...
T
Tadas
2021-09-15 13:32:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip zurnalistais galima tiketi, jeigu jie neskiepytus ir nebaigusius skiepijimosi kurso sumeta i viena kruva???
Tai gal visi tie 584 uzsikrete po pirmo skiepo?
Kas cia per statistika?

Atsakyti
0

A
Austėja
2021-09-16 18:05:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visi portalai yra eilinės montažo statistikos ,klaidinančios žmonęs pasitikėti
PIDERASTŲ VALDŽIOS DURNIŲ ŽAIDIMŲ.viskas pradideda kas diena nieko naujo tik statistika prievarta niekam nereikalingi darbai .kurie žmonėms neduos jokios naudos .tikVaryma ir duobių kasinėjima
Kad galėtų visus palaidoti .nepaklusniesiems .ir žemė nepriima jų .Nes darbdaviai ieško dronais kur guli po žemę užkasti lobiai .o jų jau ten su žiburių nerasi.





Ž












Val
Atsakyti
0

P
Pijus
2021-09-16 18:21:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laikas eina jis nestovi .Nuo ryto vienas mėšlas .Smegenims leiskite išeiti pasivsikščioti.nes programos instaliuotos jau pas pacientus kurie pasirašė su Europos homofobu iškrypėlių teisėmis jie ir pirmieji Nuo senų laikų labai save sureikšmine buvo valdžioje .Taip kokia mūsų 21amžiaus maro paslaptis .KAIP FANATIZMO IDĖJŲ TURINTIS SAVO PINIGUS KURIE JU PROTUS VALDO JIE PRIEŠ GAMTA .BET GAMTA Dievo akivaizdoje kurio niekas nematė .Vafinkime kosmosu .Bet ten nėra deguonies .Taip todėl ir kvailina durniai Dulkiai .Šymonytė kuri tikrai keičia lyti .nes ji jau ne be šymonytė .Žmonės ne kvaili .Tai pasaulinė autonazija .kuria ir tvarko Televivo ekspetimentatoriai .savo delektika ir teisėmis daryti zombius iš moterų žmogaus drauges .o netradicijas SUDIEVINTI.TAŠKAD


SUDI
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų