Rašyti komentarą...
Ciulkit bybius urodai
Zino visi kokie jus netikeliai statistikai gal jau baikit tuos gazdinimus nelabai kas jau ir betiki paprasykite antivakseriu kad ismokintu gyventi be masiniu renginiu be dideliu parduotuviu ir be ligu gal situacija ir pageretu :DDD
Nu mano uosvis mire su dviem skiepais ir ne nuo koronos. Baikit zmones gasdint su savo statistikom nenormaliom
Tai kad panasu, jog jei nebūtų tiek suskiepije tiriamaisiais preparatais, tiek mirčių nebūtu. Ne vienoje valstybėje, stebimas didesnis mirčių skaičius pradėjus ta vadinama vakcinacija, ir tik aklas gali nematyti ryšio tarp tiriamuju preparatų, vadinamų skiepais, ir padidėjusio mirčių skaičiaus.
o jei nebutu ivede GP NEBŪTŲ buve tokio suolio susirgimu, logiska ir mirciu butu buve daug maziau, taip kad nereikia cia drozti i vienus vartus, neprisidirbkit patys ir nieko nebus, o dabar pridirba ir ant zmoniu vercia, jus apgailetini ir stipriai.
@fuuu Kas per naujiena? Gal GP jau aršiau Covid viruso marina? Tamsta nieko nesupainiojai? Gal visgi antivakserių agitacijos bėgti nuo vakcinų, nieku gyvu nesiskiepyti ir eit į dausas? Savo nuopelnus pamiršot, ne GP o jūsų darbeliai.
@Algis Neapsimesk šlanga, kad tipo nepastebėjai, kaip rugsėjį po įvedimo GP PASKIEPYTI BE KAUKUČIŲ, puolė drąsiai visi(be antivakserių) į prekybcentrius ir kt. didž. vietas ir sėkmingai paplatino virusiuką, susirask komentarus, kuriuos žmonės rašė, kad padidės labai po tokių nesamonių ivedimų susirgimai, taigi tavo dideliam nusivylimui, taip ir atsitiko. Bet žinai, kai nenori matyti to kas akivaizdu, tai ir nematai, arba matai tik tai, kas tau naudinga Algi, gali nevargti, atsakymo nelaukiu, žinau mintinai , ką pasakysi, nieko naujo gi, o sena dainelė tavo nusibodus visiems.
Į viršų