REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ateinantys metai lengvi nebus, teigia užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis. Tačiau kartu jis tikino, kad juos atlaikyti pavyks.

Ateinantys metai lengvi nebus, teigia užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis. Tačiau kartu jis tikino, kad juos atlaikyti pavyks.

REKLAMA

Šeštadienį Molėtų rajone vyksta Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) sąskrydis. Jo metu žodį tarė ir partijos lyderis.

Savo kalbą jis pradėjo prisimindamas praėjusiais metus: kokie jie buvo sunkūs, kokių buvo iššūkių, rašo Delfi.

„Labai norėčiau palinkėti ir pažadėti, kad jau kitais metais, mielieji, tikrai bus kaip 2010-aisiais. Ko gero, ir to padaryti negaliu“, – sakė TS-LKD pirmininkas.

„Bet aš galiu pažadėti tokius, kokiems mes esame tikrai pasiruošę, – pridūrė G. Landsbergis. – Pasiruoškime, kaip ir minėjau, nebūtinai lengviausiems, bet tiems metams, kuriuos mes atlaikysim.“

„Surėmę pečius atlaikysime šią žiemą“

Portalas tv3.lt primena, kad panašia retorika neseniai girdėta ir iš premjerės lūpų. Surėmę pečius atlaikysime šią žiemą visos Europos laukiančius energetinius sunkumus, merų konferencijoje penktadienį sakė ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė. 

REKLAMA
REKLAMA

„Artimiausiu metu turbūt labai daug kalbėsime apie tai, kokia bus artėjanti žiema, kaip esam kiekvienas pasirengęs, kokių turime išteklių, kokias problemas spręsime, bet tuo pačiu metu tai yra ir tas laikotarpis, kada esame pradėję ruošti roges vasarą“, – kalbėjo I. Šimonytė.

REKLAMA

„Sunku įsivaizduoti kokio dydžio rogių šįmet reikės, tačiau kartu tai yra ir galimybė žengti žingsnį toliau mūsų šalies energetinio tvarumo, žalumo, atsparumo linkme. Manau, kad surėmę pečius, be jokių abejonių, atlaikysime tą kovą, kuria yra bandoma pražudyti visą Europą“, – pridūrė premjerė.

Renginys organizuotas Vilniaus miesto savivaldybės kvietė kolegas iš kitų regionų, jame buvo dalijamasi gerąja patirtimi.

Anot I. Šimonytės, kiekviename regione yra gerosios praktikos pavyzdžių, jais reikia dalytis ir tai padeda valstybei pasiekti bendrų tikslų.

Premjerė teigė, jog savivaldybėms ir miestas yra svarbu išlaikyti savo unikalumą, tačiau „tuo pačiu metu nebijoti keistis, priimti iššūkius, kurie dažnai ištinka mus visus vienu metu – ar tai būtų pandemija, nelegali migracija, energetinis karas“.

Aš jums sakau, jie gyvena kitoje Lietuvoje... išlenda iš kanapių vaiką auginanti seimo narė ir pareiškia:visa vyriausybė, ministrai dirba gerai. Tai madam, pasidomėkite reitingais, tokioje šiknoje dar nebuvot niekad, net Kubiliaus vyriausybę apspjovėt, toliau jau dugnas...
Taip ponas ministre jus atlaikysite , kai kišenėje 10 milijonu
O kas tu toks kad gali žadėti ar nežadėti.gal koks pranašas.dirbk savo darbą ir laikykis įsakymų..nevok,nemeluok,gerbk savo artimą .to užtektų normaliam gyvenimui jei vyriausybė ir seimo nariai laikytųsi šių įsakymų
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų