Rašyti komentarą...
Landsbergiui NE , uzkniso juodai jis ,koncervai ir p... valdzioje
Prie ko čia trypti teisingai pasakė pirmą tegul savo šeimos reikalus susitvarko po to patarimus dalija kitiems
Šaunuolis! Tiesiai Karbauskiui i snuki. Taip ir toliau!
Kada baigsis Landsbergio arogancija ir kitu žmoniu menkinimas seka senelio pėdomis .
@Teklė Kaip jis gali pasikeisti,jai jis augęs tokioje aplinkoje,kur normaliai mąstantis yra nuvertinamas
Kam kalbėt, o ponui ministrui, patylėt. Pakalbėkim apie senelio meilę draugo žmonai, savo gimdytojų gyvenimo būdą ir t. t.
Kam kalbėt, o šitam sosto paveldėtojui reikėtų patylėt.
Ka cia tas broileris meluoja? Lenkija atsisako tos konvencijos. Jei jis nori badytis - tegul badosi su minfo.lt ,kuri paskelbe sia informacija.
Jis nesiima nagrineti kas surasyta ,bet remiasi kas ja ratifikavo. O viskas todel,kad nera argumentu "uz". Lietuvos BK pilnai ir visapusiskai apsaugo moteris nuo visokio smurto. Kam dar tas dubliavimas ir nereikalingu islaidu prisiemimas?
@Ble Lenkija jau atsisakė konvencijos ratifikavimo. Keista, kad to nežino "biški viso užsienio" ministras. Tiems kalbėtojams, kurie teisina konvenciją, atseit : - jūs ne taip supratot vertimą" - galiu atsakyti : teisiniuose reikaluose negali būti neaiškiai suformuluotų sąvokų, jos tik priešins visuomenę
MUSULMONAI TIK TRINA RANKOMIS , BĖGA TUNTAIS Į EUROPĄ , GREITAI JUS IŠMOKYS MYLĖTI SAVO TRDICINĘ ORTACIJĄ , DAUG LAUKTI NEREIKĖS , KOL KR,,,. VIENAS KITĄ JIE PASISTENGS .
Šiaip tai normalus vyras mėgsta pamylėti kitas moterytes, ir net pasigiria, čia nematau nieko blogo, bet kai jaunuolį išdulkina sena boba, tai jau čia tragedija.
@Nuomonė Čia tai komentaras geras, mano net undarokas pasikėlė net tai protingi žmonės rasoJ
Į viršų