Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
nereik daugiau jos nuotrauku, negaliu i jos veida ziuret.Ir kaip taip savo aktoriniais sugebejimais apsukt puse salies sugebejo?
kalėjiman tokia žlobe,stanke
juk šitaip tarnauji pedofilams,kad net dukrą leidi nuodyti vaistais.bet ilgai taip nebus nusibosi klanui ir tada...
ir stovejome pries tankus, pries automatus, kad tokiai isgamai sukurtume nuostabias salygas! Pfu!!!!!
Tu nors nesiskelbtum spaudoj apie tai, kaip tau negeda! Pakelk savo subine ir Erik dirbti!
Geriausios gyvenimo salygos,kada trecdalis Lietuvos valgo kruopas ir bulves,o vistiek moka mokescius.Uz ka salygos?Juk priesai negyvi.Ko gero ji nei cento nedave Valstybei.Kiek zinau saugomi tie,kurie geranoriskai bendrauja su teisesauga,duoda parodymus pries bendrus ir t.t.Kyla labai didelis klausinas-kodel ir nuo ko saugo?.Zinau,kad atsakymo nera ir vargu ar bus,
Psichuskeje- tai tikrai geros salygos!
Belieka parasyti,kad gal ji jau Lietuvos prezidente,jau slykstu ta mela net skaityti,vaikui pirmos klases neleido pabaigti,muzika pamirs,sahmatus,nei draugu,nei savu,Kokios dar salygos ir uz ka.
Na reik ir man pagalvoti apie koki bizniuka, kad neatrodytu gyvenimas toks sunkus. Prisidirbi, o po to sedi sau ir tik is valstybes (is musu visu)apsauga, buta, maista gauni, uz nieka nemoki... Esi Lietuvos zvaigzde. Faina. Ir kiek besi...m patvoriais - vis tiek jau dabar esi sventoji, nezinia kodel.Ai, dar va reik visus visus, kas mane kada kaip isvadino paduot i teisma, ir Lietuva i teisma paduot, ir sakyt: taip, taip, as paimsiu tuos pinigus, ju man reikia, paimsiu. Jai ne dukros reikia, o pinigu. Juk tas vaikas dabar tapo pinigus nesancia vistele, svarbu tik ji turet salia ir sakyt, kad ja uzaugine zmones svolociai ir kitokie. Manau, L.S. dabar tik meldzias, kad tik jai kas pagrasintu, net vdrug gali nuimti ta apsauga ir kitokiu privilegiju galima netekti. Kas tada? Dukra vel dirbs?
tada sugrazinsi,kai mergaite gales zaist su bendraamziais,kai lankys mokykla,kai laisvai gales susitikti su teta.Nes,kitaip tos tavo vadinamos "pacios geriausios" gyvenimo salygos,tai yra RAFINUOTAS KALEJIMAS.Ir dar,kada dirbti pradesi?

Skaitomiausios naujienos




Į viršų