L. Graužinienė rėžė nuomonę D. Grybauskaitei apie juodąjį viceministrų sąrašą

Seimo pirmininkė Darbo partijos atstovė Loreta Graužinienė juodąjį viceministrų sąrašą vadina šantažu ir teigia, kad viceministrai būtų keičiami tik gavus neskaidrumą patvirtinančių faktų.

„Aš noriu pasakyti, jeigu žmogus yra neskaidrus ar atliko neskaidrų veiksmą, jis turi būti pašalintas iš darbo, ir turi būti atitinkami veiksmai prieš jį. Paimti ir šantažuoti žmogų – jūs atleiskit, nes aš turiu sąrašą – šitaip negalima elgtis valstybėje“, – LNK „Žinioms“ antradienį sakė Seimo pirmininkė, paklausta, ar sieks kompromiso su prezidente.

L. Graužinienė pabrėžė esanti už skaidrumą ir teigė, kad viceministrai būtų keičiami, jeigu būtų pateikti įtarimus jiems patvirtinantys faktai.

„Mes norime pamatyti tą informaciją, esame už skaidrumą, už tai, kad Vyriausybėje dirbtų tik kompetentingi ir tik atsakingai pareigas einantys žmonės, ir jeigu bus pateikti faktai, mes tikrai keisime tuos žmones“, – kalbėjo Seimo pirmininkė.

Prezidentė D. Grybauskaitė antradienį žurnalistams sakė, kad Specialiųjų tyrimų tarnyba jai ir premjerui pateikė pažymą apie įtartinus viceministrus.

Pasak prezidentės, šiame sąraše, be kitų, yra ir finansų bei aplinkos viceministrai – sprendimą dėl viceministrų esą turės priimti „bet kuris ministras“, kurių kandidatūroms po inauguracijos pritars prezidentė.

Paklausta, ką darys, jei ministrai neatsižvelgs į jos siūlymus, prezidentė tvirtino, kad tuomet išvadas darys ne tik Lietuvos žmonės, bet ir teisėsaugos institucijos.


Rašyti komentarą...
P
Peckel
2014-06-10 19:40:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nera vienybes tai labai negerai.
Atsakyti
0

C
Clo
2014-06-10 21:04:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nemyliu Graužės ir jos Darbpartės, bet šiuo atveju ji visiškai teisi - kas per khuinė tas egzaminavimas? Ji pati "juodžiausiame sąraše" esanti ir dar kažką burčija?
Atsakyti
-2

U
Uro
2014-06-10 21:06:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Blet, , kodėl LT politikės visos tokios karvės?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų