D. Grybauskaitė „kirto“ J. Neverovičiui dėl jo darbo

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sukritikavo energetikos ministrą dėl iki šiol nepriimtos Nacionalinės šilumos ūkio programos. Šalies vadovės patarėjas energetikos klausimais Nerijus Rasburskis teigė, kad programa turi būti kuo greičiau įgyvendinta.

„Ministerija turi užtikrinti, kad šilumos ūkyje priimami sprendimai tarnautų žmonėms, o ne oligarchams, nacionalinė šilumos ūkio plėtros programa turi būti kuo greičiau priimta ir įgyvendinta. Biokuras turi būti perkamas skaidriai, o ne pagal koalicinius susitarimus, ar partinius interesus, ministerija turi būti sprendėja, o ne problemų kūrėja. Reikia aiškių prioritetų nusistatymų, efektyvaus darbo, laikas rodyti rezultatus, o ne imituoti procesus. Tai ypač liečia nacionalinę šilumos ūkio plėtros programą“, - pirmadienį žurnalistams po Jaroslavo Neverovičiaus ir D.Grybauskaitės susitikimo sakė patarėjas.

Tuo tarpu J.Nevrovičius teigė, kad planas nepatvirtintas, nes neparengtas poveikio aplinkai vertinimas.

„Mes kalbėjome apie šilumos ūkio plano plėtros projektą, kuris buvo pateiktas Vyriausybės pasitarimo režimu, deja, mes jo negalėjome patvirtinti dėl to, kad praėjusi Vyriausybė nebuvo parengusi strateginio aplinkai vertinimo nacionalinei energetikos strategijai. Dokumentas buvo priimtas be to būtino iš principo vertinimo, todėl nenorint sukelti rizikų finansinių, kai vystomi projektai, o po to juos tektų stabdyti, mes nusprendėme pasitarimo režimo programai pritarti, padaryti SPAV ir tada rudenį galutinai programai pritarti“, - pirmadienį sakė J.Neverovičius.

Pasak ministro, vyksta pasiruošimas konkretiems projektams, deramasi su savivaldybėmis.

„Tuo pačiu metu lygiagrečiai vyksta pasiruošimas konkretiems projektams, vyksta pokalbiai tarp Vyriausybės ir savivaldybių, manau, kad kai rudenį bus tvirtinama programa, mes turėsime galutinį aiškumą dėl to, ką, kur, kaip, kada ir už kiek turėtume statyti“, - aiškino ministras.


Rašyti komentarą...
u
uosis
2014-06-09 19:08:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neverovičius dirba gerai. Nereikia jam primesti anos vyriausybės nepadarytų darbų. O kodėl gi Kubiliaus vyriausybė neparengė Šilumos ūkio pertvarkos plano? Mokėjome kosmines kainas už šildymą ir panelytei buvo gerai. Kas aniems trukdė dirbti su savivaldybėmis? A?
Atsakyti
-1

S
SNORAS
2014-06-09 15:27:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
DĖL SNORO ŽLUGYMO CŽV STATYTINĖI GRYBAUSKAITĖI APKALTĄ IR Į KALĖJIMĄ!
Atsakyti
-3

T
Tomas J.
2014-06-09 21:42:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Į muilą TSKPistę kolaborantę, į muilą!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų