Kvėpuoja į nugarą: konservatoriai populiarumu beveik pasivijo valstiečius

Opozicinė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai pagal populiarumą beveik pavijo valdančiąją Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą (LVŽS), rodo šeštadienį dienraščio „Lietuvos rytas“ paskelbta „Vilmorus“ apklausa.

„Partijų eiliškumas yra toks pat kaip praėjusį ir užpraėjusį mėnesį, bet šį kartą tikrai yra sensacija: LVŽS reitingas nuosekliai mažėja, ir šį kartą mažėjo – jau šeštą mėnesį iš eilės, o Tėvynės sąjungos jau penktą mėnesį iš eilės auga ir šį mėnesį tos kreivės susidūrė. Pirmą kartą abi partijos turi faktiškai vienodą reitingą, realiai yra dvi pirmos partijos“, – BNS sakė „Vilmorus“ vadovas Vladas Gaidys.

Birželį atlikta apklausa atskleidė, kad už LVŽS ketina balsuoti 15,7 proc. (gegužę – 17,2 proc.), antroje vietoje esantys konservatoriai turi 15,5 proc. rinkėjų paramą (gegužę – 13,4 proc.). Trečioje vietoje lieka mažesnieji koalicijos partneriai socialdemokratai, turintys 10,7 proc. rinkėjų palaikymą (gegužę juos palaikančių buvo 9 proc.), ketvirtoje – opozicinis Liberalų sąjūdis, kurį remia 5 proc. rinkėjų (gegužę – 4,5 proc.).

„Vilmorus“ apklausa atlikta birželio 2–10 dienomis. Apklausti 1035 respondentai.

Valstiečių populiarumo mažėjimą rodo ir anksčiau šią savaitę paskelbti naujienų agentūros BNS užsakymu rinkos tyrimų kompanijos RAIT atliktos apklausos rezultatai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų